Nikt nie potrafi zlokalizować, gdzie jest Edyta Górniak. Gwiazda uciekła

Nikt nie potrafi zlokalizować, gdzie jest Edyta Górniak. Gwiazda uciekła Źródło: instagram/edytagorniak/

Edyta Górniak przeszła ostatnio naprawdę wiele, dlatego nic dziwnego, że jako miejsce swojego wypoczynku wybrała zakątek daleki od świata show-biznesu i wścibskich paparazzi. Wokalistka co prawda uraczyła swoich obserwatorów zniewalającym zdjęciem krajobrazu, jednak mimo to fani nie potrafią zlokalizować miejsca jej pobytu.

Edyta Górniak właśnie pochwaliła się fotką ze swoich długo wyczekiwanych wakacji. To, co pokazała gwiazda, aż zapiera dech w piersiach, zatem nie wkluczone, że niejedna osoba z miłą chęcią również wybrałaby się w to samo miejsce. Nie będzie jednak to takie proste, bowiem celebrytka uciekła w taki kąt, którego zlokalizowanie wręcz graniczy z cudem.  

Edyta Górniak uciekła w nieznane rejony 

Kilka godzin temu na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które aż zapiera dech w piersiach. Wokalistka pochwaliła się górskim widokiem, który obfituje w lasy, a uroku dodają drewniane domki - idealne do odpoczynku od świata pełnego bodźców i stresu. Najprawdopodobniej to właśnie jeden z nich stał się miejscem wypoczynku Górniak, która w ostatnim czasie przeszła naprawdę wiele. Wyciszenie w takiej okolicy na pewno dobrze jej zrobi. 

- Wysoko wysoko... cicho ptaki sarny lisy wiatr.. - napisała Edyta. 

Choć fotografia, którą opublikowała mogłaby dużo zdradzać, fani artystki mają spory problem, by dokładnie zlokalizować miejsce jej pobytu. W komentarzach pojawiło się kilka pytań w tej kwestii, jednak celebrytka trzyma lokalizację w wielkiej tajemnicy i nie zdradza zupełnie nic. Można zatem uznać, że Górniak wręcz uciekła od świata show-biznesu i tego, z czym ostatnio musiała się borykać.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miłe słowa od fanów 

Fani wokalistki, choć niezwykle ciekawi, starali się uszanować jej prywatność, tym bardziej zwracając uwagę na ostatnie przeżycia. Co więcej, mimo iż nielicznym udało się odgadnąć, gdzie przebywa ich ulubienica, poszli w ślady piosenkarki i nie zdradzali dokładnego adresu. Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których obserwatorzy życzyli artystce udanego wypoczynku i szybkiej regeneracji. 

- Ale tam pięknie. Wypoczywaj Edytko i nabieraj sił na następne muzyczne spotkania - czytamy. 

- Pani Edyto, dobre myśli i mnóstwo energii dla Pani!!! Pani tak dużo jej oddaje Fanom - pisze fanka. 

- Ale pięknie.. Odpoczywaj i zregeneruj siły Edytko - dodaje kolejna. 

instagram/edytagorniak/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  4. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  5. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  6. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  7. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News