Sarsa zdradziła, co do tej pory łączy ją z Edytą Górniak. Nikt nie znał takich szczegółów

Sarsa zdradziła, co do tej pory łączy ją z Edytą Górniak. Nikt nie znał takich szczegółów Źródło: YouTube - The Voice of Poland

Edyta Górniak wywołuje mieszane uczucia wśród ludzi ze środowiska muzycznego. Jedna z gwiazd postanowiła wypowiedzieć się na temat łączącej ich relacji. Nikt nie spodziewał się tak szczerego wyznania.

Edyta Górniak przed laty postanowiła dać szansę utalentowanej wokalistce, wybierając ją do swojego zespołu w programie The Voice Of Poland. Dziś Sarsa może być uznawana za jedną z najbardziej znanych piosenkarek młodego pokolenia w naszym kraju. Z przekonaniem można powiedzieć, że odniosła już sukces i może cieszyć się, że dziś jest rozpoznawana przez miliony Polaków.

Artystka nie zapomina o tym, kto dał jej szansę na rozwój muzyczny, postanowiła więc wypowiedzieć się na temat jej relacji z Edytą Górniak. Obie panie miały przyjemność współpracować ze sobą w trakcie nagrań do znanego show emitowanego w TVP, dzięki czemu z pewnością doskonale się poznały. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania ze strony gwiazdy polskiej muzyki.

Edyta Górniak dała szansę Sarsie w muzycznym show

Renoma, jaką może cieszyć się Edyta Górniak, pozwala jej uchodzić za autorytet w dziedzinie muzyki. Jedynie artyści legitymujący się wielkim dorobkiem mogą liczyć na zaproszenie na miejsca jurorów w programie The Voice Of Poland. Młodzi muzycy mogą rywalizować o miejsca w kolejnych etapach, czerpiąc jednocześnie wielkie korzyści na współpracy z gwiazdami.

Jedną z takich osób jest Sarsa, która dziś uchodzi za jedną z najbardziej znanych wokalistek w naszym kraju. Kobieta wydała ostatnio swoją trzecią płytę, postanowiła więc wrócić wspomnieniami do swoich przeżyć z początku kariery. Przypomniała o tym, co pozwoliło jej na osiągnięcie wielkiego sukcesu, nawiązując do swojej obecności w znanym programie.

Edyta Górniak jest inspiracją dla wielu polskich wokalistów

- Ja zawsze bardzo pozytywnie wspominam ten moment udziału w programie. Zarówno drużynę Tomsona i Barona, jak i Edyty. Ludzie, którzy na polskim rynku muzycznym pracują ciężko, mają mało czasu na podtrzymywanie tych relacji. Natomiast tej relacji nie trzeba szczególnie podlewać, bo bardzo ciepło o pani Edycie myślę i z racji tego, że byłam w jej drużynie, to ona też pozytywne myśli wysyła i to jest najważniejsze - stwierdziła wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka została również zapytana o to, czy sama przyjęłaby propozycję zostania nowym jurorem programu, w którym zaczynała swoją przygodę ze sceną.

- Myślę, że to jest taki moment, kiedy jestem po trzecim albumie i bardzo fajnie album się przyjął wśród dziennikarzy i moich odbiorców. Może to jest faktycznie taki moment, żeby usiąść i podzielić się swoimi doświadczeniami, jako autorki tekstów, kompozytorki czy producentki muzycznej z młodymi, którzy chcieliby tą samą drogę co ja przemierzyć. Może tak, kto wie. Czekam na propozycję - stwierdziła.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Małgorzata Rozenek rozpaliła piłkarzy i kibiców krótkimi, zmysłowymi szortami. Jej nogi to marzenie, mamy nową Miss Euro?
  4. Adriana Kalska jest w ciąży?! Zdjęcie jej zaokrąglonego brzuszka podbija sieć
  5. Prawda o zarobkach w Lidlu poraża. Wielu się tego nie spodziewało
  6. Ma 108 lat i wyjątkowy talent. Seniorka z Krakowa poruszyła wielu

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News