Gorący romans podczas kwarantanny? Media dotarły do ustaleń, kim jest przystojniak, który zawrócił w głowie Edytcie Górniak

Gorący romans podczas kwarantanny? Media dotarły do ustaleń, kim jest przystojniak, który zawrócił w głowie Edytcie Górniak Źródło: instagramo.com edytagorniak

Edyta Górniak skrywa przed światem swój gorący romans. Media dokonały ustaleń, kim jest tajemniczy przystojniak.

Edyta Górniak od pewnego czasu bacznie strzeże swojego życia prywatnego. Co prawda gwiazda nigdy nie była szczególnie wylewna jeśli chodzi o wypowiedzi dotyczące jej związków, tym bardziej, że raczej nie ma szczęścia w miłości, jednak co jakiś czas zdarzało jej się uchylić rąbka tajemnicy. Niespodziewanie to się zmieniło i wokalistka po prostu milczy. Fani są zatem coraz bardziej zaciekawieni, czy ich ulubienica z kimś się spotyka, a niekiedy, widząc u jej boku tajemniczego przystojniaka, zachodzą w głowę, kim on jest. Teraz wszystko już wiadomo. 

Edyta Górniak ukrywa swój romans? Media wiedzą, kim jest tajemniczy mężczyzna 

Wokalistka niedawno wróciła z 7-tygodniowego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie ponoć pracowała nad nowym klipem. Po powrocie do kraju zmuszona była odbyć 2-tygodniową kwarantannę, którą zdecydowała się spędzić w Trójmieście. Nim jednak dotarła do mieszkania, jak donosi Wirtualna Polska, z lotniska miał odebrać ją pewien przystojniak. Kim był? Według tygodnika "Życie na gorąco", niecierpliwie na powrót artystki czekał Tomasz Mazurkiewicz, czyli jej były partner. Przypominamy, że rok temu tworzyli szczęśliwą parę, jednak sielanka niespodziewanie skończyła się, a oni zdawali się próbować ułożyć sobie życie na nowo, ale osobno. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem magazyn, powołując się na doniesienia swojego informatora, twierdzi, że wokalistka i były piłkarz wrócili do siebie. Ponoć to w mieszkaniu Mazurkiewicza Edyta Górniak spędziła swoją kwarantannę. 

- Tak, oni cały czas są bardzo blisko, ale ukrywają tę znajomość. Nie chcą obnosić się z tym, co tak naprawdę ich łączy - zdradził informator "Życia na gorąco". 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu

Choć dyskusji wokół rzekomego romansu z każdym dniem pojawia się coraz więcej, celebrytka milczy. Pamiętając liczne sercowe niepowodzenia wokalistki, fani mają nadzieję, że w końcu uda jej się znaleźć tego jednego jedynego. Być może to właśnie były piłkarz okaże się "księciem z bajki", a nauczeni doświadczeniem tym razem odnajdą szczęście w miłości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząśnięci lekarze przekazali nieznane dotąd informacje. Wirus może mieć nietypowy i gwałtowny przebieg
  2. Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarza
  3. Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód
  4. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  5. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  6. Co, jeśli policja złapie cię na grillowaniu? Kary są olbrzymie

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News