Bezpieczeństwo Edyty Górniak zagrożone. Diwa musiała odwoływać koncert w ostatniej chwili

Bezpieczeństwo Edyty Górniak zagrożone. Diwa musiała odwoływać koncert w ostatniej chwili Źródło: youtube.com/TVN Style

Edyta Górniak znana jest ze swoich humorów i dziwnych wymogów. Odwoływanie koncertów już miało miejsce w jej karierze, jednak zawsze umiała dobrze uargumentować swoją decyzję. Teraz nie było inaczej - jej bezpieczeństwo było bardzo poważnie zagrożone.

Edyta Górniak swoją decyzję o niestawieniu się na scenie rozczarowała i zarazem rozwścieczyła dziesiątki osób. Powód nie był jednak prozaiczny, bo diwa napisała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że chodziło o bezpieczeństwo jej, ale również zebranych pod sceną fanów. Podczas imprezy w Wielkopolsce dojść mogło do nieszczęścia. 

Edyta Górniak odwołała koncert

Piosenkarka miała być prawdziwą gwiazdą sobotniego koncertu w Czarnkowie. "Dni Ziemi Czarnkowskiej" to kolejna już edycja miejskiej imprezy i rokrocznie gwiazdy z chęcią przyjmują zaproszenie włodarzy miasta. Ci wpadli na pomysł, by w tym roku to Edyta Górniak była gwiazdą wieczoru, ale wszyscy, łącznie z organizatorami obeszli się smakiem. Dwie godziny przed występem przekazane zostały informacje, że diwa absolutnie nie pokaże się na scenie, a wszystko przez niedotrzymanie względów bezpieczeństwa.

- Ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych, dzisiejszy koncert w mieście Czarnków, w którym wystąpić miała Edyta Górniak, zostaje odwołany. Przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego (!) z wymogów regulaminu BHP - tak napisał na oficjalnym profilu Edyty Górniak jej management.

Fani z pewnością byli rozczarowani taką decyzję, zdrowie i bezpieczeństwo jednak zawsze są najważniejsze. 

Organizator koncertu zaprzecza oświadczeniu. Według niego wszystkie przepisy zostały spełnione

W oświadczeniu można również przeczytać, że Edyta Górniak jest przeczulona na punkcie przepisów bezpieczeństwa po tym, gdy na imprezie masowej z okazji WOŚP-u w Gdańsku został śmiertelnie raniony Paweł Adamowicz.

- Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj Artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce. Ze względu na doświadczenia styczniowe, które dotknęły całą Polskę, musimy wszyscy dbać o wzajemne, wspólne, bezpieczeństwo. Jest nam ogromie przykro, że przekazujemy Państwu taką wiadomość - czytamy w dalszej części oświadczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Głos postanowił zabrać Jan Pertek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie. Jako organizator koncertów od dwóch dekad nie miał problemu z żadnymi niedociągnięciami i nie rozumie decyzji gwiazdy. 

- Uzyskaliśmy jako organizatorzy imprezy masowej wszystkie wymagane prawem zgody i pozwolenia. Od 20 lat organizuję imprezy plenerowe w parku Staszica w Czarnkowie. Z największymi gwiazdami polskiej estrady. Zawsze było pięknie i bezpiecznie. Przepraszam wszystkich gości dzisiejszego koncertu - napisał z żalem Pertek odnosząc się do wypowiedzi managementu. Sprawa będzie dalej wyjaśniana.

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Wiemy, jak oświadczał się syn Martyniuka. Pod jego żoną na pewno ugięły się nogi, gdy to zobaczyła
  4. Magda Gessler bez grama makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba. Te zdjęcia będą dużym zaskoczeniem
  5. TVP ostrzega Polaków, przenigdy nie dawajcie dzieciom tego jeść. Rozwija miażdżycę, cukrzyce i liczne zaburzenia
  6. Dramatyczna historia 8-latka. Maks myślał, że ma zwykłego siniaka, teraz musi walczyć o życie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu