Wyciekły kulisy balu TVN. Największe gwiazdy nie wiedziały, że szaleństwa przy barze zostaną ujawnione

Wyciekły kulisy balu TVN. Największe gwiazdy nie wiedziały, że szaleństwa przy barze zostaną ujawnione Źródło: instagram.com/izabelajanachowska

Edyta Górniak, Radosław Majdan czy Anna Lewandowska to tylko niewielka reprezentacja gwiazd obecnych na balu stacji TVN. Celebryci obecni na 10. balu charytatywnym stacji przybyli, aby zebrać pieniądze na szczytny cel. Oprócz tego nie zabrakło jednak również dobrej zabawy, której kulisy wyciekły do sieci.

Edyta Górniak swoim występem oczarowała wszystkich obecnych, a żony piłkarzy reprezentacji Polski spędziły na imprezie razem bardzo miłe chwile. Dziesiąta edycja charytatywnego balu Fundacji TVN okazała się wielkim sukcesem, który przyniósł ogromne pieniądze przekazane dla potrzebujących. Same gwiazdy nie były jednak świadome tego, że ich szaleństwa trwające do bladego świtu są bacznie obserwowane przez dziennikarzy i zostaną ujawnione. Tak hucznej imprezy polski show-biznes nie widział od dawna.

Edyta Górniak bawiła się do świtu. Gwiazdy na balu TVN

Charytatywny bal telewizji TVN od lat jest jedną z najważniejszych imprez w polskim show-biznesie. Z roku na rok gwiazd obecnych na tym wydarzeniu przybywa, a ich liczba w tym roku była wręcz rekordowa. Liczna reprezentacja nazwisk z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich nie tylko pomagała w zebraniu 2 milionów złotych, ale także postanowiła to uczcić.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Edyta Górniak dała rewelacyjny koncert, by potem śmiać się i cieszyć ze swoimi kolegami i koleżankami ze stacji. Emocje wzięły górę, a diwa po swoim wystąpieniu tańczyła boso, a nawet weszła za bar. Wtem na sali pojawiła się żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski - Anna Lewandowska, której odśpiewano 100 lat. Życzeń i toastów za najpopularniejszą trenerkę personalną w Polsce nie zabrakło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Janachowska pokazywała wszystko na Instagramie

O tym, jak wielkie emocje towarzyszyły całej gali, przekonać się mogliśmy śledząc instagramową relację Izabeli Janachowskiej. Gwiazdy z pewnością nie spodziewały się, że szczegóły ich zabawy ujrzą światło dzienne Na jej zdjęciach i nagraniach znaleźć możemy chociażby Małgorzatę Rozenek, która na imprezie była wraz z mężem.

Muzyka i ostatni goście opuścili imprezę dopiero nad ranem. Charytatywna noc na zawsze zapadnie w pamięci nie tylko ich, ale i dziennikarzy i internautów,którzy obserwowali inne oblicza największych polskich celebrytów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News