Wiemy, jak Edycie Górniak poszedł egzamin na prawo jazdy. Popłaczecie się ze śmiechu

Wiemy, jak Edycie Górniak poszedł egzamin na prawo jazdy. Popłaczecie się ze śmiechu Źródło: youtube/tvnpl

Edyta Górniak, mimo, że ma 46 lat, to wciąż nie zrobiła prawa jazdy. W końcu zdecydowała się podjąć wyzwania. Wiadomo już, jak poszedł jej egzamin.

Edyta Górniak w porozumieniu ze stacją TVN oraz Skoda Safety Center zgodziła się na realizację programu My Way, w którym będzie pokazywać swoje zmagania za kierownicą. Gwiazda nie miała nigdy prawa jazdy, więc zdecydowała się na zrobienie ze swojej wyboistej drogi do upragnionych uprawnień telewizyjnego show. Wiadomo już, jak poszedł jej egzamin.

Edyta Górniak robi prawo jazdy, wszystko uwiecznione zostaje na nagraniach

W programie My Way, już w pierwszym odcinku znana wokalistka popełniła nie lada gafę. Gdy instruktor jazdy przyszedł na miejsce, spostrzegł, że ta nie jest odpowiednio przygotowana do programu. Okazało się, że Edyta Górniak siedziała za kierownicą w szpilkach, które nie są właściwym obuwiem do jazdy. Instruktor stwierdził, że "Pani dzisiaj nigdzie nie pojedzie".

Okazało się, że to nie jedyny problem, jaki miała znana wokalistka. Po programie stwierdziła, że przez godzinne jazdy, mięśnie bolą ją na tyle, że aż ma zakwasy. Ponadto obawia się, że nie zda egzaminu.

- Nawet jeśli nie zdam, to mam nadzieję, że będą inne walory tego programu - mówiła Edyta Górniak.

Edyta Górniak i jej egzamin na prawo jazdy. Padniecie ze śmiechu

Informatorzy serwisu "Pudelek" donieśli, że gwiazda zdecydowała się na podejście do egzaminu teoretycznego. Niestety, nie udało jej się go zdać, a według źródła portalu, miała polec na pytaniach o silnik i oświetlenie pojazdu.

- Edyta jest bardzo zawiedziona. Musi jeszcze posiedzieć nad testami. Obiecała, że następnym razem bardziej się przyłoży - miał powiedzieć informator "Pudelka".

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Program My Way z Edytą Górniak można oglądać na stacji TVN w środy o godzinie 21.30. Ponadto dla tych, którzy przegapią termin emisji programu, pozostaje im serwis Player, oraz powtórki emitowane w niedzielę na TVN o 18.30.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: Pudelek

Następny artykuł