Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda

Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda Źródło: instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak obecnie nie może narzekać na biedę. To, jak dzisiaj mieszka gwiazda, jest niedostępne dla większości Polaków. Nie zawsze było jednak tak kolorowo - gwiazda estrady dorastała w niezwykle biednych warunkach. Górniak pokazał fanom, gdzie mieszkała, gdy była jeszcze dzieckiem.

Edyta Górniak dzisiaj nie narzeka na swoją sytuację materialną. Otacza się luksusami, często przeprowadza się, a podczas trasy koncertowej zatrzymuje się w pięciogwiazdkowych hotelach, zanim jednak stała się w Polsce popularną gwiazdą, mieszkała w paskudnych warunkach. Widząc je, internauci zaczęli współczuć gwieździe. . 

Edyta Górniak dorastała w biedzie. Fani współczują artystce

W trakcie swojej transmisji na żywo, Edyta Górniak postanowiła po raz pierwszy w życiu pokazać swoim fanom warunki, w jakich przyszło jej dorastać. Zanim przeniosła się do Opola, mieszkała bowiem w Ziębicach. To właśnie żyjąc w takim miejscu, artystka marzyła o wielkiej, światowej karierze. Jej marzenia po części udało się spełnić. Choć Edyta Górniak swoimi przebojami nie podbiła świata, to jednak dzielił ją od tego dosłownie krok i udało jej się zdobyć serca Polaków.

Edyta Górniak jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce i nie narzeka na biedę. Często podróżuje pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską. Jak twierdzi "Pomponik", dzisiaj popularnej gwieździe za koncert trzeba zapłacić od 10, do 20 tys. złotych - i mówimy tu o zwykłych, pomniejszych festiwalach. Za to za udział w programach dostaje nawet około 400 tys. złotych - tyle ponoć Górniak właśnie otrzymała za program "Agent. Gwiazdy".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudne doświadczenia zbudowały charakter Edyty Górniak

Jej dom, który zobaczyć mogliśmy na transmisjach live, wygląda przerażająco. To zwykła rudera, która rozpada się z każdym dniem. Dziś prawie nic z niej już nie zostało. Widać odkryte cegły, od których gdzieniegdzie odpadł już tynk. Okna nie wyglądają na szczelne, z pewnością więc w środku nie jeden raz było zimno. Zachęcająco nie wyglądają również zwisające wszędzie kable oraz zaniedbane podwórko, zdecydowanie nieprzystosowane do zabaw dzieci. Nic dziwnego, że fani współczują gwieździe, że musiała dorastać w takich warunkach.

Los uśmiechnął się więc do Edyty Górniak. Choć gdy była mała, w domu się "nie przelewało", to jednak, jak sama stwierdza, nie żałuje. Miała kochający dom, pełen miłości, szczególniej ten bezinteresownej. Ponadto nauczyła się doceniać najdrobniejsze rzeczy materialne i szanować je. Nic dziwnego, w końcu, jak wyznała na Instagramie, nie było ją stać na zabawki. Dzisiaj Edyta Górniak nie unika nawet najdroższych stylizacji od najbardziej znanych projektantów. Niegdyś tygodniami chodziła w tych samych sukienkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko                

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News