Edyta Górniak zdobyła się na porażające wyznanie. Smutne, wiedzieli tylko najbliżsi

Edyta Górniak zdobyła się na porażające wyznanie. Smutne, wiedzieli tylko najbliżsi Źródło: YouTube / TVN Style

Edyta Górniak zdecydowała się na odważne wyznanie, chodzi o jej ojca. Tylko najbliższe kobiecie osoby o tym wiedziały, fani wokalistki są w szoku.

Edyta Górniak wciąż pozostaje jedną z najbardziej znanych i docenianych polskich wokalistek. Niedawno gwiazda zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Wielbiciele kobiety są w szoku, to niezwykle smutne. Wiedziały o tym tylko osoby z najbliższego otoczenia artystki.

Edyta Górniak zdobyła się na szczere wyznanie

Popularna wokalistka jest uwielbiana i doceniana przez fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Kobieta osiągnęła sukces zawodowy, jednak życie prywatne gwiazdy nie jest usłane różami. Szczególnie trudne relacje łączą ją z partnerami. Do tej pory żaden z nich nie zagrzał miejsca na dłużej przy jej boku. Ta sytuacja jest dla niej niezwykle smutna.

- Mimo sukcesów i kariery nadal jestem bezbronna w codziennych sytuacjach i chciałabym mieć to męskie oparcie - przyznała wokalistka.

Przyczyny swoich miłosnych niepowodzeń gwiazda doszukuje się w dzieciństwie i relacji łączącej ją z ojcem. Był dla niej wyjątkowym człowiekiem, lecz opuścił rodzinę, kiedy miała zaledwie 9 lat. Niedawno kobieta wyznała, że to właśnie przez niego nie może znaleźć mężczyzny, który by ją uszczęśliwił. 

- W moim życiu jest pewna luka, towarzyszy mi niemal od początku, odkąd straciłam tatę. Zapamiętałam go jako mężczyznę, który się mną opiekuje. Nagle tego opiekuna mi zabrakło - wyznała gwiazda. 

Edyta Górniak bardzo przeżyła rozstanie z ojcem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Edyta Górniak przyznaje, że raczej nie liczy już na miłosne uniesienia. Im jest starsza, tym trudniej jej jest pogodzić się z wadami potencjalnych partnerów. Jakiś czas temu rozstała się z młodszym od siebie rajdowcem, Mateuszem Zalewskim. Ostatecznie poróżniły ich kwestie dotyczące wieku i dojrzałości.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Niedawno media zaczęły spekulować o jej związku z instruktorem jazdy Dawidem Zawadzkim, którego poznała podczas nagrywania programu "My Way". Kobieta zaprzecza jednak plotkom.

- By mężczyzna potrafił się odnaleźć w moim świecie, musiałby mieć mocny charakter. Właściwie w moim życiu jest już niewiele miejsca dla mężczyzny. Chyba, że zdarzy się cud - powiedziała Edyta Górniak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]  

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News