Eden Hazard zdecydował o swojej przyszłości i transferze

Eden Hazard zdecydował o swojej przyszłości i transferze Źródło:

Eden Hazard zdecydował o swojej przyszłości i transferze. Największa gwiazda Chelsea Londyn jest już pewna gdzie będzie grała w przyszłym sezonie. O swojej decyzji Belg opowiedział w radiu RMC. Hiszpańskie media podają, że zawodnik dogadał się już z nowym klubem odnośnie 5-letniego kontraktu. 

Eden Hazard od dłuższego czasu budził zainteresowanie dziennikarzy sportowych. Jego wypowiedzi były bardzo dwuznaczne i nikt nie był w stanie odkryć co planuje belgijski pomocnik. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor już podjął decyzję o tym gdzie będzie grał w przyszłym sezonie.

Eden Hazard już wie

Eden Hazard od dłuższego czasu napędzał plotki transferowe flirtując z Realem Madryt za pośrednictwem wywiadów. Przekonywał, że jego marzeniem jest gra w stolicy Hiszpanii i pragnie włożyć kiedyś białą koszulkę. Belgijski gwiazdor podkreślał, że od dziecka marzył o Realu Madryt i chciałby dołączyć do tego zespołu. Ma świadomość, że jest już w wieku 28 lat i jest to ostatni dzwonek, by starać się o grę w Realu Madryt. Eden Hazard mógł dołączyć do ekipy Królewskich już po Mistrzostwach Świata w 2018 roku, kiedy to zaprezentował się ze znakomitej strony. Prezesa Realu Madryt, Florentino Pereza, odstraszyła jednak cena, którą zażądała Chelsea Londyn - ponad 200 milionów euro. W 2020 roku kończy się kontrakt Edena Hazarda, dlatego latem 2019 roku jest cena powinna być już znacznie niższa.

Eden Hazard podjął decyzję

Eden Hazard podjął już decyzję na temat swojej przyszłości. Poinformował o tym w radiu RMC. Nie zdradził jednak, jaka jest ta decyzja. Media spekulują jednak, że Hazard zamierza poprosić o transfer. - Podjąłem decyzję o swojej przyszłości - powiedział belgijski piłkarz. Wiadomo, że włodarze Chelsea Londyn zaoferowali mu nowy kontrakt z pensją 300 000 funtów tygodniowo. Oznaczałoby to, że gwiazdor zostanie trzecim najlepiej zarabiającym piłkarzem w Premier League. Wiele wskazuje jednak na to, że Belg zdecydował się, by odejść z Chelsea i przejść do Realu Madryt. Operacja będzie jednak bardzo trudno. Florentino Perez odszedł już od strategii wydawania wielomilionowych kwot na transfery, dlatego być może Eden Hazard obejdzie się smakiem i będzie musiał raz na zawsze pożegnać się z Madrytem. Hiszpański "El Chiringuito" podaje jednak, że sprawa indywidualnego kontraktu między Hazardem a Realem jest już dogadana. Wszystko więc zależeć będzie od efektów negocjacji pomiędzy Chelsea Londyn a Realem Madryt. W transferze zawodnika do Realu Madryt może pomóc fakt, że Edenowi Hazardowi nie tylko kończy się kontrakt, ale również ochłodził swoje relacje z obecnym szkoleniowcem londyńskiego klubu. Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News