Easy - serial Netflixa ma już 3 sezony. Najnowszy niedawno się pojawił

Easy - serial Netflixa ma już 3 sezony. Najnowszy niedawno się pojawił Źródło: instagram.com/easynetflixtv/

Easy - Netflix w maju wypuszcza kilka nowych seriali, które produkuje. Kolejna świetna produkcja platformy doczeka się kontynuacji. Co nowego przydarzy się bohaterom, którzy nie mogą odnaleźć się w otaczającym ich świecie? Nie jest łatwo odnaleźć miłość, którą ciągle przysłania technologia.

Easy - Netflix odzwierciedla smutna rzeczywistość w serialu? Do tej pory Easy doczekało się dwóch sezonów, z czego każdy z nich miał po 8 odcinków, opowiadających o losach mieszkańców Chicago, którzy mierzą się z różnymi problemami.

 - Ten serial z gwiazdorską obsadą ukazuje życie różnych mieszkańców Chicago, błądzących w labiryncie nowoczesnej miłości, seksu, technologii i kultury. Osiem opowieści o nieporadności, napięciu i namiętności w związkach, od obcych sobie ludzi na pierwszej randce po małżeństwa z dziećmi - możemy przeczytać na jego oficjalnej stronie.

Easy sezon 3. Netflix wypuszcza kolejną serię serialu

Pierwszy sezon Easy został wyemitowany we wrześniu 2016 roku, drugi w grudniu 2017, natomiast trzeci miał swoja premierę 10 maja tego roku. Za produkcję odpowiada Joe Swanberg, jeden z twórców serialu Love, który również miał swoją premierę na platformie Netflix.

W poprzednich sezonach zagrały największe gwiazdy Hollywood, takie jak: Orlando Bloom, Dave Franco, Gugu Mbatha-Raw, Michael Chernus czy Aislinn Derbez. Sam serial bardzo trudno sklasyfikować, to połączenie dramatu i komedii, choć bohaterowie prowadzą zupełnie inny tryb życia, stoją przed różnymi wyzwaniami, to w jakimś momencie serialu ich drogi krzyżują się.

 - Podoba mi się w tym serialu przede wszystkim to, że tematy tabu poruszone są w sposób, który nie ocenia lecz mówi, że tak po prostu jest. Nie ma w nim ani złych, ani dobrych charakterów. Są zwyczajni ludzie z ich słabościami, dziwactwami, którzy są ciekawi, bo prawdziwi, podobni do tych którzy żyją - komentuje jeden z internautów.

Easy Netflix, czy obejrzymy online za free?

Wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki są oczywiście dostępne na Netflixie, jako producent platforma umożliwia swoim klientom oglądanie odcinków produkcji w pełni legalnie. 

Netflix to platforma, która umożliwia swoim widzom oglądanie filmów i seriali na żądanie, to swojego rodzaju internetowa wypożyczalnia. Serwis oferuje swoje usługi praktycznie na całym świecie, z kilkoma wyjątkami. Cena miesięcznej subskrypcji to około 35 złotych, jednak można ją w każdej chwili anulować i zrezygnować z dalszej comiesięcznej płatności.

Easy Netflix trailer zaskakuje?

Trzeci sezon Easy nadal opowiada o związkach i ich problemach, bez rewelacji i fajerwerków. Ten serial to zwyczajność milionów ludzi, którzy zmagają się z podobnymi rozterkami i choć dążą do podobnych celów, wybierają przeróżne drogi to jego osiągnięcia. 

Więcej dowiecie ze zwiastuna i serialu oczywiście.

 

  1. The Rain na Netflix. Rusza nowy sezon hitu platformy
  2. Kiedy jest Międzynarodowy Dzień Slayera? Fani świętują na całym świecie
  3. Kiedy 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzenia po wielkiej bitwie będą poruszające
  4. Gdzie oglądać Grę o Tron za darmo? Można to zrobić legalnie
  5. John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News