Dziewczyny opublikowały ostatnie zdjęcie
instagram.com
Weronika Wasiak - 21 Września 2020

Przyjaciółki opublikowały wspólne zdjęcie. Sekundy później już nie żyły

Dziewczyny opublikowały w sieci wspólne zdjęcie. Wydawały się takie szczęśliwie. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że będzie to ostatnie, co zdołają zrobić. Chwilę później obie nie żyły.

Dwie dziewczyny od dawna były najlepszymi przyjaciółkami. Bliscy nazywali je nawet papużkami nierozłączkami, bo zawsze i wszędzie musiały być razem. Obie uwielbiały przygody i spędzać czas na świeżym powietrzu, a wszystko to ochoczo relacjonowały w sieci, publikując wspólne fotki. Niestety, jedna z nich okazała się już ostatnią.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Dziewczyny wrzuciły do sieci pamiątkowe zdjęcie. Chwilę później obie nie żyły

O dramatycznych zdarzeniach informuj serwis o2.pl. Jak możemy się dowiedzieć, wyżej zamieszczone zdjęcie jest ostatnią fotografią 18-letniej Bruny Vellasquez i 19-letniej Monique Medeiros, ale też ostatnim, co udało im się zrobić. Przyjaciółki wybrały się na kolejną przeprawę, tym razem nad wodospad Salto Caveiras w Brazylii. Razem z nimi był jeszcze kolega.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Gdy udało im się dotrzeć na sam szczyt poprosiły znajomego, by zrobił im pamiątkowe zdjęcie. Od razu wrzuciły je na Instagram. Już kilka sekund później 18-latka niefortunnie stanęła na krawędzi i się poślizgnęła. Rok starsza przyjaciółka natychmiast zareagowała, próbując ją ratować. Niestety, nie dały rady. Obie spadły do głębokiego na 30 metrów wodospadu. Kolega pilnie zawiadomił pomoc, ale dotarcie do takiego miejsca nie było dla funkcjonariuszy łatwe.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Niedługo potem udało się wydostać dziewczyny. Bruna zginęła na miejscu, z kolei Monique przetransportowano do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy. Ostatecznie specjaliści okazali się bezradni - chwilę po przewiezieniu do placówki, w skutek poważnych urazów głowy, 19-latka zmarła. Rodzina wciąż nie może uwierzyć w śmierć nastolatek. Wstrząśnięty jest również ich kolega, na którego oczach doszło do dramatycznego w skutkach zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwalił
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News