Dziewczynka spokojnie szła za kogutem, nagle matka musiała ją chwycić i ratować życie. Wszystko się nagrało

Dziewczynka spokojnie szła za kogutem, nagle matka musiała ją chwycić i ratować życie. Wszystko się nagrało Źródło: Screen/WP Video

Dziewczynka nie miała pojęcia, że znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Dziecko spokojnie spacerowało sobie za kogutem. W jednej chwili wszystko się zmieniło, a jej matka musiała ratować malucha.

Dziewczynka w jednej chwili znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie. Spokojnie szła za kogutem, ale wiejska sielanka szybko się skończyła.  Całe szczęście, że matka zachowała czujność i zareagowała na tyle szybko, że udało jej się chwycić i uratować swoją córkę. 

Dziewczynka o krok od nieszczęścia 

Dziewczynka nie zdawała sobie sprawy, że jej życie za moment zostanie zagrożone. Jak się okazuje, nawet na wiejskiej łące należy zachować czujność, bo niebezpieczeństwo może pojawić się z każdej strony. W tym przypadku dziecko było o krok od nieszczęścia. 

Dziecko spokojnie sobie spacerowało w kierunku koguta, gdy zupełnie niespodziewanie pojawił się rozpędzony napastnik. Nadciągał z taką siłą, że momentalnie staranowałby dziewczynkę. Na szczęście na posterunku znajdowała się jej mama, która nie spuszczała swojej pociechy z oczu ani na chwilę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzicielska interwencja 

Jak się okazuje, kogut przebywający na wolnym wybiegu stał się celem innego zwierzęcia, które zasadzało się na niego z oddali. Dziewczynka znalazła się na linii ataku i gdyby nie refleks matki, ta sytuacja mogłaby zakończyć się tragicznie. Na koguta zapolował bowiem baran. 

Zwierzę wybiegło z krzaków i przeprowadziło błyskawiczną szarżę na koguta. Jednocześnie absolutnie zignorowało to, że na drodze znajdują się jeszcze ludzie. Gdyby całym swoim pędem wpadło na dziewczynkę, z pewnością odniosłaby ona poważne obrażenia. Uratowała ją jednak bohaterska postawa jej matki

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Pies był u skraju życia, poszedł na jeden z ostatnich spacerów. Na polanie w poruszający sposób "powiedział" opiekunce, że zaraz umrze

Kobieta w ostatniej chwili zorientowała się co się dzieje i chwyciła dziecko. Udało jej się usunąć je z drogi na tyle szybko, że baran w nie nie uderzył. Jak widać bycie rodzicem wiąże się z koniecznością zachowania czujności non stop. Maluchy często zupełnie przez przypadek pakują się w różnego rodzaju mniejsze lub większe kłopoty. Zadaniem rodziców jest więc minimalizacja szkód i dbanie o to, żeby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy. 

A literal battering ram from r/AnimalsBeingJerks

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało głodowe świadczenia
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: WP Video

Następny artykuł