Gdy urodziła się z zespołem Downa, nikt nie wierzył, że cokolwiek osiągnie. 20 lat później żałują swoich słów

Gdy urodziła się z zespołem Downa, nikt nie wierzył, że cokolwiek osiągnie. 20 lat później żałują swoich słów Źródło: .

Nikt nie spodziewał się, że dziewczynka z zespołem Downa osiągnie tak wiele. Po 20 latach wszyscy są w szoku.

Po przyjściu na świat, okazało się, że dziewczynka choruje na zespół Downa. Nikt nie spodziewał się, że zrobi karierę, osiągając tak wiele. Po 20 latach wszyscy są w szoku.

Dziewczynka z zespołem Downa jest żywym dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. To tylko przykład tego, że chorych osób nie należy spychać na margines. Wystarczy otoczyć je opieką i umożliwić prawidłowy rozwój, aby mogły osiągnąć wiele. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy, stała się prawdziwą bohaterką.

Dziewczynka, która wiele osiągnęła, pomimo choroby

Chelsea to dziewczynka, która nie miała łatwego początku. Zaraz po porodzie lekarze stwierdzili, że będzie miała obniżone napięcie mięśniowe. Pierwsze kroki zaczęła stawiać dużo później niż jej zdrowi rówieśnicy. Dzieci z zespołem Downa często padają ofiarami stereotypizacji. Jednak Chelsea w wieku 8 lat spróbowała swoich sił w gimnastyce specjalnej. Okazało się, że jej wyniki są zadziwiająco dobre. Choroba i słabe mięśnie nie stanęły jej na przeszkodzie do zrobienia wielkiej kariery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka przykładała się do nauki każdego najprostszego ruchu. Chelsea nie rezygnowała, chociaż opanowanie, niektórych ruchów zajmowało jej więcej czasu, niż innym uczniom. Rodzice uwierzyli w swoje dziecko i znaleźli dziewczynce odpowiedniego trenera. Początkowo Chelsea zajmowała ostatnie miejsca w zawodach. Pomimo tego ćwiczyła dalej. Wreszcie stało się coś, czego nikt się nie spodziewał - dziewczynka wygrała Krajowe Mistrzostwa. Mistrzowskiego tytułu nie utraciła przez trzy lata, broniąc go za każdym razem.

Dzisiaj grzeje: 1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

2. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

Dziewczynka znalazła się także w reprezentacji Stanów Zjednoczonych podczas mistrzostw świata i dwukrotnie wracała do domu ze złotym medalem. Jej niesamowite osiągnięcia zwróciły uwagę marki H&M, która przeprowadziła kampanię marketingową z Chelsea. Tak dziewczynka zaczęła pracę w modelingu. Chociaż początkowo agencje twierdziły, że nie ma zapotrzebowania na modelki z zespołem Downa, wreszcie We Speak podpisało z nią kontrakt. Chelsea wystąpiła podczas New York Fashion Week i pojawiła się na okładce Teen Vogue. Historia dziewczynki przypomina scenariusz filmowy, jednak jest to prawdziwe życie, w którym wszystko okazuje się możliwe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Facebok

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News