Potwierdził się najgorszy scenariusz. Policja zakończyła poszukiwania 6-latki, rodzina nie może się pogodzić

Potwierdził się najgorszy scenariusz. Policja zakończyła poszukiwania 6-latki, rodzina nie może się pogodzić Źródło: .

Rodzice już wiedzą, że dziewczynka nie wróci do domu. Policja zakończyła poszukiwania 6-latki i potwierdziła śmierć dziecka.

Dziewczynka zaginęła w poniedziałkowe popołudnie. Do niedawna jeszcze rodzice mieli nadzieję na odnalezienie dziecka. Niestety, policja przekazała im smutne informacje.

Cała Południowa Karolina wspierała rodzinę, która w poniedziałek poinformowała o tym, że ich mała dziewczynka zaginęła. Po tym, jak zniknęła Faye Swietlik, policja oraz rodzina zaczęły poszukiwania dziecka. Niestety potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Policja potwierdziła, ze 6-latka nie żyje.

Dziewczynka znaleziona niedaleko miejsca zamieszkania

Dziewczynka jak co dzień bawiła się przed swoim domem po południu. O 17:00 rodzice zawiadomili policję o zaginięciu dziecka. Wcześniej przez godzinę jeździli samochodem po okolicy i szukali 6-latki. Służby zaczęły poszukiwania jeszcze tego samego dnia. Niestety akcja policji skończyła się w przeciągu doby - ciało dziewczynki zostało znalezione niedaleko jej miejsca zamieszkania.

Po ogłoszeniu, że dziewczynka nie żyje, policja potwierdziła, że w jej śmierć zaangażowane były osoby trzecie. Informacja ta wywołała duży niepokój wśród lokalnej społeczności. Mieszkańcy byli zaniepokojeni tym, że do zbrodni doszło w biały dzień, w okolicy, która do tej pory uchodziła za bardzo bezpieczną. Przedstawiciele władz nie odpowiedzieli jednak na żadne pytania, ale widać było, że ich również ta sprawa bardzo poruszyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego samego dnia, którego zaginęła dziewczynka, służby znalazły zwłoki dorosłego mężczyzny. Policjanci nie udzielą jednak żadnych informacji, dopóki nie ustalą, czy obie sprawy są ze sobą związane. Wydział bezpieczeństwa Południowej Karoliny zobowiązał się do informowania mieszkańców na bieżąco.

Dzisiaj grzeje; 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Ujawniono również, że śmierć, którą poniosła dziewczynka, może mieć związek z kierowcą srebrnego sedana. Mężczyzna był widziany w okolicy, kiedy zniknęła dziewczynka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: Parenting.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News