Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez

Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez Źródło: screenshot/TVP

Dziewczynka zdecydowała się wejść na scenę podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Kids. Wzięła mikrofon, a gdy otworzyła buzię, zadziwiła. Chwilę później wszyscy zaczęli płakać.

Dziewczynka o długich blond włosach i dużych okularach nagle pojawiła się na scenie słynnego hitu TVP, The Voice Kids. Wszyscy czekali w napięciu, co się za chwilę wydarzy, ale tego, co się miało za chwilę wydarzyć, nikt nie przewidział. Nastolatka wszystkich doprowadziła do łez.

Dziewczynka na scenie The Voice Kids zaskoczyła wszystkich

Właśnie trwają castingi, podczas których Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz członkowie zespołu Afromental zbierają swoje drużyny, złożone z najbardziej uzdolnionych wokalnie dzieci. Podczas tak zwanych przesłuchań w ciemno często dochodzi do niezwykłych wydarzeń. tak było także w odcinku z 11 stycznia, gdy dziewczynka wkroczyła na scenę.

14-latka chwyciła za mikrofon, a wszyscy w napięciu czekali, co się za chwilę wydarzy. Okazało się, że drobna blondynka wybrała bardzo trudny utwór - "No tears left to cry" z repertuaru Ariany Grande. Już od pierwszych chwil było słychać, że nastolatka ma niebywały talent, a wysokie tony śpiewa perfekcyjnie. Nie musiała długo czekać, a fotele jury odwróciły się jeden po drugim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy płakali

Po zakończonym występie wszyscy zaczęli płakać: jury było poruszone, wzruszona publiczność wstała z miejsc, a rodzina za kulisami nie kryła dumy. Sama wokalistka była zaskoczona swoim ogromnym sukcesem i nie kryła łez szczęścia. Usłyszała wiele komplementów od gwiazd polskiego show biznesu. Wtedy nadszedł czas wyboru trenera, który zaskoczył nawet jej najbliższych.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

 

Krewni byli pewni, że dziewczynka wybierze Cleo. Po namyśle młoda wokalistka zdecydowała się jednak na Barona i Tomsona, co bardzo ucieszyło trenerów. Trzeba przyznać, że występ nastolatki robił ogromne wrażenie. Nie tylko idealna dykcja, ale też doskonała interpretacja utworu sprawiły, że na pewno stanie się jedną z faworytek tej edycji The Voice Kids.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-latka przez nękanie w szkole chciała popełnić samobójstwo. "Musicie nauczyć ją odporności na prześladowanie"
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News