Dramat w szkole. 3-latka umierała w wielkim bólu, rodzina jest zrozpaczona

Dramat w szkole. 3-latka umierała w wielkim bólu, rodzina jest zrozpaczona Źródło: .

Dziewczynka zmarła w szpitalu po wypadku, do którego doszło w szkole. 3-latka bardzo cierpiała, lekarze robili, co mogli, by uratować jej życie. Dyrektor szkoły został zawieszony.

Dziewczynka ogromnie cierpiała, lekarze nie byli w stanie uratować jej życia. Do tragicznego wypadku, w wyniku którego dziecko zmarło, doszło w szkole. Trwa śledztwo w tej dramatycznej sprawie, rodzice 3-latki są zdruzgotani. Dyrektor szkoły został zawieszony w obowiązkach.

Dziewczynka uległa okropnemu wypadkowi w szkole

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w szkolnej kuchni w miejscowości Mirzapur w Indiach. 3-latka nie była jeszcze uczennicą placówki. Prawdopodobnie wraz z bratem wykorzystała nieuwagę kucharza, by dostać się do pomieszczenia. Dziewczynka na oczach chłopca wpadła do garnka z wrzącym sosem curry. 

Mężczyzna, który akurat w tej chwili zajmował się gotowaniem, niczego nie zauważył. Według rodziców dzieci, brat dziewczynki głośno krzyczał o pomoc, jednak kucharz miał słuchawki w uszach i niczego nie usłyszał. Zamieszanie zwabiło do pomieszczenia nauczycieli, którzy byli przerażeni tym, co się wydarzyło. Dopiero oni wyciągnęli 3-latkę z gorącego garnka i wezwali pomoc medyczną. Dziewczynka była bardzo mocno poparzona, natychmiast trafiła do lokalnego szpitala. Lekarze robili, co mogli, by uratować cierpiące dziecko, 3-latka niestety zmarła w placówce. Rodzina dziewczynki jest zdruzgotana, a lokalna społeczność w wielkim szoku. To okropna tragedia. 

3-letnia dziewczynka wpadła do garnka pełnego wrzącego sosu curry

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwszy podobny przypadek, do którego doszło na terenie Indii. Kilka miesięcy temu 3-letni chłopiec wpadł do gotującego się garnka z curry w dystrykcie Rangareddi. Dziecko zmarło niedługo po zdarzeniu. w 2013 roku podobny los spotkał 6-letnią  Anushę Ashwathappę. Na przestrzeni ostatnich lat odnotowano kilka takich przypadków.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

W sprawie wypadku na terenie szkoły i śmierci 3-letniej dziewczynki toczy się śledztwo. Lokalne służby ustalają dokładny przebieg zdarzeń. Dyrektor szkoły został czasowo zawieszony w wykonywaniu obowiązków, do zakończenia postępowania śledczego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli
  4. Harry już dłużej nie mógł ukrywać prawdy. Powiedział, co stało się na sekundy przed śmiercią Diany, oburzające
  5. Gotujesz rosół drobiowy? Najlepsi szefowie kuchni dodają jeden składnik, który gwarantuje niepowtarzalny smak

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News