Dziewczynka zamordowana w Mrowin nowe fakty
.
Konrad Karpiuk - 7 Października 2019

Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?

11-letnia dziewczynka z Mrowin została zamordowana 12 czerwca przez Jakuba A. Sprawa wstrząsnęła Polską, nagranie z zatrzymania obejrzało tysiące Polaków. Teraz zaczęły wychodzić na jaw nowe fakty dotyczące zbrodni.

Dziewczynka o imieniu Kristina miała zdaniem Jakuba A. stanąć między nim, a jej matką. Zdesperowany mężczyzna zdecydował się wtedy na ostateczny krok. Porwał i zamordował córkę swojej wybranki, a następnie upozorował zbrodnię na przestępstwo seksualne, aby oddalić od siebie podejrzenia. Okazuje się, że te ustalenia mogą zostać podważone, a cała zbrodnia dużo bardziej brutalna. 

Dziewczynka z Mrowin została bestialsko zamordowana

Kiedy przypadkowi spacerowicze znaleźli ciało dziewczynki porzuconej przy lesie, natychmiast zgłosili sprawę do odpowiednich służb. Gdy policja zobaczyła zwłoki 11-latki, nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z przestępstwem na tle seksualnym. Po tym jak doszło do zatrzymania sprawcy, motyw zbrodni okazał się jednak ostatecznie zupełnie inny.

Robert Janowski, jego żona do Agnieszki Woźniak-StarakBardzo mocne słowa żony Roberta Janowskiego do Agnieszki Woźniak-Starak. "4 lata oczerniania, gnojenia"Czytaj dalej

Wiadomo, że 22-latek spotykał się z matką swojej ofiary, ale ta w pewnym momencie odrzuciła jego zaloty. Ten w ramach zemsty zabił jej córkę, a to, co z początku wydawało się przestępstwem seksualnym, okazało się tylko grą pozorów. Teraz służby czynią kolejne ustalenia i według nich istnieje możliwość, że i ta hipoteza była błędna. Media spekulują na ten temat na podstawie informacji o dołączeniu do zespołu śledczego osób, które zajmowały się z reguły przestępstwami seksualnymi.

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

MamaDzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postówCzytaj dalej

Istnieją podejrzenia, że dziewczynka mogła być zgwałcona?

Śledczy na razie nie zdradzają, czy faktycznie w zbrodni mógł istnieć wątek pedofilski. Zastanawiające jest jednak dołączenie do zespołu biegłych lekarzy nowych specjalistów. Gazeta Wyborcza poinformowała, że wśród nich znalazł się znany seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze

Dołączenie takiej osoby do zespołu śledczych świadczyć może o tym, że w toku śledztwa wyszło na jaw, coś, czego wcześniej kompletnie się nie spodziewano. Być może Jakub A. wcale nie upozorował tego, że zbrodnia była na tle seksualnym? Nie wiadomo również, czy sprawca zostanie skazany, ze względu na to, że lekarze mogą stwierdzić jego niepoczytalność. Na razie jednak pozostaje to w strefie domysłów, przynajmniej do czasu wydania oficjalnego komunikatu przez prokuraturę, która na razie nie komentuje tych medialnych spekulacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Znaki zodiakuZnaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworemCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News