Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce

Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce Źródło: pixabay _Alicja_

Dziewczynka stoczyła heroiczną walkę o życie. Niestety, właśnie media obiegła wiadomość o jej śmierci. Nie żyje 2-letnia Anielka, za którą wielu Polaków trzymało kciuki do ostatniej chwili.

Dziewczynka miała zaledwie dwa latka, kiedy znalazła się w samym centrum tragicznych wydarzeń. Pomimo walki lekarzy o zdrowie dziecka, dziś pojawiła się wiadomości, że Anielka nie żyje. Polacy do ostatnich chwil modlili się o jej zdrowie. 

Dziewczynka nie żyje. Lekarze do końca walczyli o jej życie

Dwuletnia Anielka trafiła do szpitala, kiedy w jej domu w Leżachowie wybuchł pożar. To wtedy zgiął jej tata, który robił wszystko, by ocalić swoją maleńką córkę. Dziś nad ranem pojawiła się wiadomość, że dziewczynka nie przeżyła. Lekarze do końca próbowali wszystkiego, by dziewczynka miała szanse przeżyć. Anielka zmarła dziś w nocy w szpitalu w Łęcznej. 

W lutym tego roku wybuchł pożar w domu w Leżachowie. Tego dnia Artur F. zawiózł swoją partnerkę Ewę F. do szpitala, gdzie kobieta miała zaplanowane cesarskie cięcie. Po powrocie ze szpitala mężczyzna przebywał sam w mieszkaniu z Amelką. Tego samego dnia wieczorem w domu pojawił się ogień, który zniszczył cały budynek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka z ciężkimi poparzeniami trafiła do szpitala, gdzie lekarze natychmiast zaczęli walkę o jej życie. W tym samym czasie zmarł jej tata, który nigdy nie zobaczył swojego syna, który przyszedł na świat tego dnia. Dziewczynka ze względu na rozległe poparzenia ciała była w bardzo poważnym stanie. Lekarze postanowili wprowadzić ją w stan śpiączki farmakologicznej. 

Dziewczynka i jej tata nie żyją. Matka dziecka otrzymuje wsparcie od Polaków

Mama, która po urodzeniu syna została bez narzeczonego i dachu nad głową, mogła liczyć na pomoc Polaków, którzy wpłacali pieniądze na zbiórkę, która miała zostać przeznaczona na leczenie Anielki. Polacy w sumie przekazali 130 tysięcy złotych, które mogły zostać przeznaczone na rehabilitację i leczenie dziewczynki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Niestety pomimo heroicznej walki Anielki, dziewczynka nie przeżyła. Wiadomość o śmierci dziecka przygnębiła wielu Polaków, którzy do ostatnich chwil trzymali kciuki za jej życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzakom podano szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo już, jak wpłynęła na ich ciała
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają
  4. Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę
  5. Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy
  6. Przed świętami do sieci trafił przepis Magdy Gessler na sałatkę jarzynową. 1 sekretny trik zmienia smak

 

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News