2-latka oddaliła się od domu. Chwilę później jej rodzice dokonali przerażającego odkrycia

2-latka oddaliła się od domu. Chwilę później jej rodzice dokonali przerażającego odkrycia Źródło: Pexels/Pixabay [zdj. poglądowe]

Dziewczynka została zamordowana nieopodal swojego domu. Oddaliła się od niego na niewielką odległość. Matka zostawiła ją na chwilę samą, aby w międzyczasie zająć się czymś innym. Ta chwila wystarczyła, aby doszło do przerażającej tragedii.

Dziewczynka przed śmiercią bardzo długo cierpiała. 2-latka w niewyobrażalnych męczarniach straciła swoje życie. Wszystko z powodu matki, która na chwilę straciła ją z oczu. Malutkie dziecko zostało później odnalezione przez tatę. Widząc 2-latkę w takim stanie, był zdruzgotany. To, w jaki sposób zginęła, nie mieści się w głowie.

Dziewczynka została zamordowana przez głodne zwierzęta

Sytuacja miała miejsce w Kambodży. To tam doszło do sytuacji, która spowodowała u internautów gęsią skórkę. Rom Roath Neary była rezolutną 2-latką, która 30 czerwca dosłownie na chwilę została pozostawiona przez swoją mamę bez opieki. W tym czasie 2-latka znacząco oddaliła się od domu. Nieopodal ich małego mieszkanka mieściła się jednak hodowla krokodyli. Dziewczynka jakimś cudem przedostała się do dzikich zwierząt, które natychmiast rzuciły się na nią i pożarły. Dosłownie rozszarpały ją na strzępy.

Po dziewczynce pozostały jedynie szczątki. To właśnie je na swojej drodze odnalazł ojciec dziewczynki, który rozpoczął poszukiwania ukochanej córeczki, gdy tylko zauważył, że nie ma jej w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - (...) Powiedział, że córka wpadła do zagrody, w której zabiły ją krokodyle, pozostawiając tylko czaszkę - czytamy na "Fox News" zeznania jednego z funkcjonariuszy.

Śmierć dziewczynki wstrząsnęła lokalną społecznością. Mieszkańcy byli przerażeni, bowiem to pierwszy raz, gdy coś takiego miało tam miejsce. Obywatele Kambodży na co dzień przyzwyczajeni są do krokodyli, które często hodowane są w pobliżu ich domostw. Nigdy wcześniej nie doszło jednak do tragedii, bo krokodyle są trzymane w specjalnych zagrodach, dzięki którym nie są niebezpieczne dla ludzi.

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  4. Zbije Was z nóg, gdy poznacie prawdę o córce Korwin-Mikkego. To powala bardziej niż 44 lata młodsza żona polityka
  5. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  6. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu