Dziewczyna ugryzła 17-latka w szyję podczas igraszek. Chłopak zmarł na udar mózgu

Dziewczyna ugryzła 17-latka w szyję podczas igraszek. Chłopak zmarł na udar mózgu Źródło: źródło: unilad.co.uk

Tragiczny finał miało spotkanie pary zakochanych z Meksyku. Kiedy podczas spotkania dziewczyna ugryzła ukochanego w szyję, by wykonać tzw. malinkę, doprowadziła do jego śmierci. 24-latka zniknęła, teraz szuka jej policja.

Julio Macia Gonzalez nie mógł spodziewać się, że tak tragicznie zakończy się jego randka ze starszą o 7 lat ukochaną. Winna jego śmierci ma być 24-latka, która podczas miłosnych igraszek ugryzła ukochanego w szyję. Zdaniem lekarzy, takie ugryzienie miało wywołać powstanie skrzepu krwi.

Ten niebawem dotarł do głowy 17-latka, gdzie doprowadził do udaru mózgu, a w konsekwencji do śmierci chłopaka. Partnerka Gonzaleza natychmiast zniknęła. Aktualnie szukają jej funkcjonariusze policji.

Lekarze ostrzegają przed podobnymi ugryzieniami, które mają prowadzić do powstania "malinek". Takowe ssanie skóry ukochanej osoby niejednokrotnie prowadzi bowiem do pęknięcia naczyń krwionośnych tuż pod skórą. Wtedy zaś może powstać skrzep, który może przyczynić się do śmierci - tak jak w przypadku Gonzaleza.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: tvp.info pt Następny artykuł