19-latka zginęła w tajemniczych okolicznościach. Nikt nie wiedział co się stało, dopóki nie zobaczyli jej ostatniego zdjęcia

19-latka zginęła w tajemniczych okolicznościach. Nikt nie wiedział co się stało, dopóki nie zobaczyli jej ostatniego zdjęcia Źródło: Screen/o2

Dziewczyna zaginęła w tajemniczych okolicznościach, które trudno było wyjaśnić. Dopiero ostatnie zdjęcie, które zrobiła 19-latka pomogło rozwikłać tę zagadkę.

Dziewczyna zginęła w w tajemniczych okolicznościach, które bardzo trudno było wyjaśnić. Zaskakująco pomocą w rozwikłaniu tej skomplikowanej zagadki okazało się ostatnie zdjęcie, które 19-latka zrobiła przed śmiercią. Bez tego być może nigdy nie udałoby się ustalić przyczyny zgonu. 

Dziewczyna przyjęła pomoc nieznajomego 

Dziewczyna nie była w stanie poradzić sobie z awarią samochodu i przyjęła pomoc nieznajomego, który zaproponował, że wymieni jej przebite koło. Po kilku godzinach rodzina 19-latki zgłosiła zaginięcie, ponieważ Mariana Brazzy przestała odpisywać na wiadomości i nie odbierała telefonu.

 

Nikt nie miał pojęcia co stało się ze studentką. Najprawdopodobniej śledztwo trwałoby dłużej gdyby nie jeden szczegół, który ułatwić policji poszukiwania. Zanim Mariana zaginęła zrobiła zdjęcie, na którym widać nieznajomego, który pomógł jej na drodze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozwikłanie zagadki 

Zanim rodzina straciła kontakt z dziewczyną, 19-latka pochwaliła się swojemu chłopakowi historią o przebitej oponie i wysłała mu dla żartu zdjęcie mężczyzny, który zaoferował jej pomoc. Ta fotografia okazała się kluczem do rozwiązania całej sprawy. Jako, że nieznajomy był ostatnią osobą, która widziała Marianę żywą, policja natychmiast uznała, że jest on głównym podejrzanym.

Śledczy sądzili, że być może 19-latka została porwana. Dzięki zdjęciu udało im się ustalić tożsamość mężczyzny. Był to 37-letni Rodrigo Pereira Alves. Gdy go schwytali i zapytali o zaginioną, natychmiast zaprowadził ich na miejsce, w którym porzucono ciało. Zapewniał jednocześnie, że to nie on zabił studentkę. Jego wytłumaczenia są jednak mało wiarygodne, bo w końcu tylko morderca wiedziałby gdzie znajdują się zwłoki.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Martwa nastolatka leżała na wysypisku śmieci, a jej ciało związane było kablem. Po wstępnych oględzinach nie stwierdzono u niej żadnych śladów wykorzystywania seksualnego. Więcej szczegółów policja pozna dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ta tragedia wstrząsnęła społeczeństwem brazylijskim, które solidaryzuje się z rodziną ofiary. Obywatele nie wierzą w niewinność Alvesa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źrodło: o2

Następny artykuł