20-latka poszła na koncert i imprezę. Godzinę później jej ciało znaleziono w krzakach, porażająca prawda wyszła na jaw

20-latka poszła na koncert i imprezę. Godzinę później jej ciało znaleziono w krzakach, porażająca prawda wyszła na jaw Źródło: Staffordshire Police

20-letnia dziewczyna bawiła się na koncercie, a później na imprezie, świętując swoje urodziny. Później miał ją odprowadzić do domu zaufany przyjaciel. Niestety tam nie dotarła, a jej ciało odnaleziono ukryte w krzakach. Porażająca prawda w tej sprawie wyszła na jaw.

20-letnia dziewczyna wybrała się na koncert oraz imprezę z okazji swoich 20. urodzin. Keeley Bunker miała zostać odprowadzona do domu przez zaufanego przyjaciela. Niestety tam nie dotarła, jej ciało odnaleziono ukryte w krzakach, a głównym podejrzanym stał się najbliższy przyjaciel.

20-letnia dziewczyna o imieniu Keeley nie wróciła do domu z koncertu, na jaw wyszła porażająca prawda w sprawie

Jak poinformowało "NZ Herald", ciało Keeley odnalazł jej wujek. Rodzina rozpoczęła poszukiwania tuż po tym, jak dziewczyna nie wróciła z koncertu na czas. Tego dnia wybrała się na koncert oraz imprezę w klubie, gdzie świętowała swoje urodziny. 

Jej ciało znaleziono w Wigginton Park w Tamworth. Znajdowało się w strumieniu, w dodatku zostało zamaskowane przy pomocy gałęzi. Śledczym udało się ustalić, że dziewczyna przed śmiercią prawdopodobnie została uduszona oraz wykorzystana seksualnie. 

Pierwsze podejrzenia padły na rówieśnika ofiary, czyli Wesleya Streete'a. Mężczyzna tego dnia miał odprowadzić ją do domu. Na początku twierdził, że tak właśnie zrobił. Funkcjonariuszom policji udało się jednak zręcznie obalić jego zeznania przy pomocy nagrań monitoringu, na których zarejestrowano moment, kiedy wchodzą razem do parku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wesley Streete zmienił wobec tego zeznania i przyznał, że oboje wybrali się tej nocy do parku. Podczas drogi powrotnej para miała ze sobą flirtować oraz całować się. Keeley miała nawet wyrazić zgodę na stosunek seksualny. Jak zeznał mężczyzna, w trakcie miał ją rzekomo chwycić w taki sposób, że przez przypadek pozbawił ją życia. Tłumaczył się, że na początku kłamał, ponieważ wstydził się przed rodzicami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Jak ustalił "The Sun" przeciwko mężczyźnie toczy się proces. Oskarżony ma trudności z pisaniem oraz czytaniem, dlatego korzysta z pomocy przedstawiciela, który tłumaczy mu pytania w prosty sposób. Jego zadaniem jest także ocena, czy mężczyzna rozumie to, co dzieje się na sali sądowej. Prawdopodobnie Keeley nie była jedyną ofiarą 20-latka. Podobno Wesley Streete już wcześniej miał się dopuścić trzech napaści seksualnych, z czego jednej na dziecku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Wielki dramat, media przemilczały. Uwielbiany gwiazdor TVP targnął się na swoje życie
  4. Rodzice przyjechali na grób synka. Nie byli gotowi na widok, który zastali na miejscu
  5. Media potwierdziły tragiczną informację. Nie żyje Adam Strzałkowski, wielka strata
  6. Wiceminister potwierdził rzecz, której wielu się obawiało. Nie ma odwrotu, zostało kilka miesięcy
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: o2, Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News