Wychodząc z domu zawsze chowa łyżeczkę w bieliźnie. Podała porażający powód, który powinna znać każda kobieta

Wychodząc z domu zawsze chowa łyżeczkę w bieliźnie. Podała porażający powód, który powinna znać każda kobieta Źródło: facebook.com Nora Adin

Dziewczyna zdradziła, że wychodząc z domu zawsze chowa łyżeczkę w bieliźnie. Przyznała, dlaczego to robi, aż trudno uwierzyć.

Pewna dziewczyna zdecydowała podzielić się z internautami czymś zaskakującym. Opowiedziała o swoim swego rodzaju rytuale, który praktykuje za każdym razem, nim wyjdzie z domu. Niebywałe, że coś tak z pozoru błahego może nawet uratować życie. Koniecznie przeczytajcie, prosty trik jest wart uwagi. 

Wychodząc z domu, dziewczyna wkłada sobie w bieliznę łyżeczkę. Powód dobiera mowę 

Nie da się ukryć, że z roku na rok coraz więcej słyszy się o uprowadzeniach dzieci oraz kobiet. Stanowią najsłabsze ogniwo i niestety są najbardziej pożądanym "towarem" wśród przemytników, którzy często próbują wywieść ofiarę za granicę, a tam sprzedać dla absurdalnych czynów. Zastraszana dziewczyna staje się bezsilna i nie mogąc nic zrobić, w pewien sposób umożliwia sprawcy porwanie. Można temu zapobiec. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najszybszą drogą ucieczki z kraju, nim policja podejmie się poszukiwań, jest oczywiście lot samolotem. Nie ma jednak możliwości wejścia na pokład bez przejścia dokładnej kontroli. Dziewczyna z powyższego zdjęcia to 23-letnia Nora Adin ze Szwecji, która wymyśliła niesamowity sposób na ocalenie własnego życia. Za każdym razem, nim wyjdzie z domu, chowa w bieliźnie małą metalową łyżeczkę lub coś o podobnej wielkości, ale wykonanego z metalu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wesele zakończyło się tragedią. Nie żyją co najmniej 24 osoby, kolejne walczą o życie

2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

W chwili porwania, gdy sprawca będzie próbował wsiąść z nią do samolotu, dziewczyna musi najpierw przejść przez bramki bezpieczeństwa, które zaalarmują, gdy wykryją coś metalowego. Wówczas, kiedy ochroniarze nie będą w stanie odnaleźć u niej podejrzanego narzędzia, zabiorą ją na rewizję osobistą, z dala od porywacza. Wtedy będzie mogła opowiedzieć, co ją spotkało i uniknąć najgorszego. Wystarczy tak niewiele, by zadbać o własne bezpieczeństwo, zdecydowanie każda kobieta powinna skorzystać z tego sposobu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Robisz rosół na kurczaku? Trik naszych babć sprawi, że jego smak zachwyci całą rodzinę
  4. Wychodząc z domu zawsze chowa łyżeczkę w bieliźnie. Podała porażający powód, który powinna znać każda kobieta
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. Nadeszła druzgocąca wiadomość. Robert Makłowicz stracił nagle tak wiele

Źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News