Wyciekł ścinający z nóg wywiad z Viki Gabor sprzed Eurowizji. Wyjawił co zrobi, jeśli wygra

Wyciekł ścinający z nóg wywiad z Viki Gabor sprzed Eurowizji. Wyjawił co zrobi, jeśli wygra Źródło: youtube/ eurowizja.org/

Dziewczyna, o której jeszcze do niedawna niewielu wiedziało, dziś jest głównym tematem dyskusji wszystkich mediów w Polsce. Jeszcze przed Eurowizją udzieliła wywiadu, w którym zdradziła co zrobi, jeśli wygra.

12-letnia dziewczyna brawurowo zmiotła konkurencję ze sceny, stając na podium 17. już edycji Eurowizji Junior. Niemal z dnia na dzień stała się celebrytką, o której komentarz walczy teraz cała kolorowa prasa. Niedługo przed wielkim konkursem Viki udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o swoim planowanym występie i o ewentualnej wygranej. 

W wywiadzie sprzed Eurowizji dziewczyna zdradziła co zrobi, jeśli wygra 

Choć obecnie media prześcigają się, kto jako pierwszy przeprowadzi wywiad z 12-letnią zwyciężczynią tegorocznej dziecięcej Eurowizji, w sieci pojawiają się również rozmowy Viki Gabor z dziennikarzami sprzed wielkiego dnia, o których wcześniej nie mówiono. W czasie jednego z nich reporter postanowił podpytać młodą wokalistkę o szczegóły występu, jednak Viki wolała zachować wszelkie smaczki do samego końca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

12-latka przyznała jednak, że obecność na scenie tłumaczy języka migowego nie będzie przypadkowa, bowiem chce, by jej utwór trafił do każdego widza i aby nawet osoby niesłyszące mogły ją zrozumieć. Dziennikarz postanowił zapytać ją również co zrobi, jeśli powtórzy zwycięski los Roksany Węgiel i przyniesie Polsce drugie zwycięstwo z rzędu.

Odpowiedź Viki była dość zaskakująca i z pewnością nie takiej spodziewali się jej fani, jednak swoimi słowami pokazała, jak wiele znaczy dla niej udział w konkursie. 

- Gdybyś wygrała Eurowizję to? - zapytał dziennikarz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

- Popłakałabym się i to by trwało bardzo długo. Potem bym umarła na dwie minutki, potem bym wróciła i bardzo dużo rzeczy by się działo. Bardzo bym się cieszyła, bo to jest moje marzenie, ale zobaczymy - wyznała skromnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "MasterChefa", uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami
  2. Mężczyzna nie chciał wstać z łóżka, ale szczeniak znalazł genialny sposób, żeby go obudzić. Metoda jest lepsza niż każdy budzik
  3. Trudno uwierzyć, ale to będą najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku. Podium ścina z nóg, kiedyś każdy by je wyśmiał
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: youtube

Następny artykuł