Niestety, nie doczekała się nawet wyników testu na zakażenie. Jej chłopak znalazł ją martwą na podłodze

Niestety, nie doczekała się nawet wyników testu na zakażenie. Jej chłopak znalazł ją martwą na podłodze Źródło: facebook Natasha Ott Wiedziała

Dziewczyna nie doczekała się na wyniki testów na koronawirusa. Jej chłopak, który pojawił się u niej w mieszkaniu, znalazł ją martwą na podłodze. Przerażające wiadomości zza granicy.

Dziewczyna nie wiedziała, co jej dolega. Zauważyła, że ma wiele objawów, które mogłyby wskazywać na to, że jest chora na koronawirusa. Niestety, kobieta nie doczekała się wyników badań. Co więcej, zmarła czekając na swojego chłopaka, który wchodząc do mieszkania na ich spotkanie odnalazł ją martwą. 

Dziewczyna czekała na wyniki testów na koronawirusa 

Natasha Ott pochodząca z Nowego Orleanu miała 39 lat i dotknęły jej wszystkie objawy, które występują w przypadku osób, które zarażone zostały koronawirusem. Niestety wyniki testów przyszły o wiele za późno. 

- Do tych z was, którzy nie mieli dość szczęścia, aby ją poznać. Wiedzcie jedno: to niewyobrażalna strata. Widok kobiety, która zawsze była tak pełna życia, leżącej bez czucia na podłodze, był druzgocący - napisał chłopak Natashy, Josh Anderson na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna już 10 marca zaczęła obserwować u siebie pierwsze objawy covid-19. Natasha pracowała w klinice medycznej, która sprawiała, że mogła mieć kontakt z osobami zarażonymi. Placówka posiadała test na koronawirusa, jednak zbyt mała ich ilość zadecydowała, że dziewczyna wstrzymała się z badaniem. 

Kiedy w końcu postanowiła się przebadać, miała już większość objawów, cierpiała na niewielki apetyt, gorączkę i problemy z oddychaniem. Jej stan zdrowia znacznie się pogorszył, była już wtedy pewna, że jest zarażona koronawirusem. 

Dziewczyna zmarła w swoim mieszkaniu 

Stan dziewczyny poprawił się na chwilę, Natasha nabrała więcej siły, ale już następnego dnia jej stan pogorszył się jeszcze bardziej. 39-latka opisywała, że czuje się, tak, jakby "coś było w jej płucach". Josh Anderson w piątek wieczorem odwiedził dziewczynę, para miała razem obejrzeć film. Niestety, kiedy chłopak przybył do mieszkania, Natasha już nie żyła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa

2. Z ostatniej chwili: wiadomo, co z próbną maturą i egzaminem 8-klasisty. Zapadła oficjalna decyzja

Wciąż nie ma wyników badań, które potwierdziłby, że dziewczyna zmarła na skutek zarażenia koronawirusem

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa
  4. Robisz rosół na kurczaku? Babcie i prababcie ostrzegają: jedna część zupełnie się do tego nie nadaje
  5. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News