Dziewczyna obsługiwała bogatych gości w restauracji. Gdy wyszli, popatrzyła na rachunek i ją zamurowało

Dziewczyna obsługiwała bogatych gości w restauracji. Gdy wyszli, popatrzyła na rachunek i ją zamurowało Źródło: Unsplash / Esther Lin

Dziewczyna pracowała jako kelnerka w jednej z nadmorskich restauracji. Pewnego dnia obsługiwała przy stoliku grupę zamożnych gości. Gdy spojrzała na rachunek, zamarła.

Dziewczyna obsługiwała w restauracji stolik, przy którym siedziało kilku zamożnych przyjaciół. Goście świetnie się bawili, wybuchali śmiechem i zachwalali kuchnię. Po skończonym posiłku grupa opuściła knajpę, a kelnerka spojrzała na rachunek i zamarła z wrażenia. Tego kobieta zupełnie się nie spodziewała. 

Dziewczyna nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na rachunku

Kobieta pracowała jako kelnerka w jednej z nadmorskich restauracji. Do swoich gości podchodziła zawsze z szacunkiem i życzliwością. Nie inaczej było wtedy, kiedy do knajpy zawitało czterech przyjaciół. Grupa była gwarna i wesoła, dużo żartowali i chwalili kuchnię. Po wyjściu gości dziewczyna spojrzała na rachunek, który opłacili i zamarła. Na początku była pewna, że jej się przewidziało.

– Spojrzałam na rachunek i pomyślałam - och, 50 dolarów, to bardzo miłe. Przy 157 dolarach to naprawdę sporo. Później ponownie spojrzałam na paragon. Naprawdę długo się przyglądałam, nie mogłam uwierzyć, cała się trzęsłam – powiedziała kelnerka w wywiadzie z CBS Boston.

Kiedy dokładnie przyjrzała się rachunkowi, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Pod ogólna sumą za posiłek widniała kwota napiwku, która wynosiła równie 5 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 19 tysięcy złotych. Kobieta nie wiedziała, co ma zrobić.

Dziewczyna była w szoku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że jednym z gości obsługiwanych przy stoliku przez kelnerkę był miliarder, Ernie Boch. Mężczyzna posiada 11 punktów, w których sprzedawane są samochody. Kobieta przyznała, że mężczyzna od początku wydawał się jej znajomy, jednak obsługiwała miliardera tak samo, jak każdego innego gościa. Nie oczekiwała tak szczodrego wynagrodzenia za swoją pracę.

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Bogacz wyjaśnił, że zrobił to, bo dołączył do internetowego wyzwania, które polega na tym, by wynagradzać dobrą obsługę w restauracjach sowitymi napiwkami. 

- Kelnerzy i kelnerki to wspaniali ludzie. Naprawdę mnie to uderzyło, nie wiem, co to było. Po prostu miałem uczucie, że ta osoba jest wspaniała. Dlatego to zrobiłem – przyznał Ernie Boch w rozmowie z CBS Boston.


Facebook / jenniferdelninno.navaria

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Po latach wyznał bardzo smutny powód
  4. Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę
  5. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News