6-letnia Julka dostawała od ojca kolejne ciosy. Tragedia wstrząsnęła polską miejscowością

6-letnia Julka dostawała od ojca kolejne ciosy. Tragedia wstrząsnęła polską miejscowością Źródło: screen TVN Uwaga

Dziewczyna była pod opieką swojego ojca, kiedy on rzucił się na nią i zaczął zadawać kolejne ciosy. Zaledwie 6-letnia Julka stała się ofiarą ataku, który wstrząsnął całą polską miejscowością.

Dziewczyna przebywała w mieszkaniu tylko z ojcem, dlatego mężczyzna myślał, że prawda o zbrodni nigdy nie wyjdzie na jaw. Dramatyczne doniesienia z jednego z polskich miast wstrząsają, nikt się nie spodziewał, że bezbronne dziecko znajdzie się w takiej sytuacji. 

Dziewczyna została pod opieką ojca. Mężczyzna bez opamiętania zadawał jej ciosy 

Mariusz J. mieszka razem z matką w małym mieszkaniu w Dąbrowie Górniczej. Mężczyzna od wielu lat pozostaje bez zatrudnienia, a pieniądze na życie dostarcza mu renta mamy. Razem z byłą partnerką doczekali się pięknej córeczki Julki, która dziś ma 6 lat. Chociaż jej rodzice nie są już razem, to dziewczyna ma kontakt z ojcem. Kiedy jej mama pracuje w pobliskim hotelu, to on sprawuje nad nią opiekę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak było i tamtego dnia. Dziewczyna została sama z tatą w mieszkaniu. Mężczyzna nagle wyciągnął nóż do tapet i zaczął zadawać córce ciosy. Atakował ją w szyję, kark, brzuch. Całe jej ciało zostało naznaczone śladami noża. Dziewczyna próbowała bronić się przed ojcem, o czym świadczą liczne rany na jej rękach. Ten jednak bez opamiętania atakował córkę, aż do mieszkania weszła jego matka. Kobieta próbowała pomóc wnuczce, ale jej syn rzucił się z nożem i na nią. 

Dziewczyna cudem przeżyła. Teraz przebywa w szpitalu

Dziewczyna szybko została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze zrobili wszystko, by przeżyła. Na szczęście obrażenia ciała nie były tak dotkliwe, by stał się największy dramat. Dziś stan dziecka jest stabilny. Jedyne, co pozostało po ataku, to ślady na ciele i w pamięci. 

Mariusz J. także przebywa w szpitalu, gdzie walczy o życie. Po ataku na dziecko próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, został oskarżony o próbę morderstwa ze szczególnym okrucieństwem, a także napaści na swoją matkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w ośrodku turystycznym, zarażone dziecko. Miasteczko robi wszystko, by uniknąć paniki
2. Polacy otrzymują masowo SMS-y z pilnym ostrzeżeniem RCB. Będzie bardzo niebezpiecznie, "zostańcie w domach"

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej są wstrząśnięci zdarzeniami, do których doszło. Sąsiedzi przyznają, że Mariusz J. od zawsze miał problemy z alkoholem i nikt nie powierzyłby mu opieki nad dzieckiem. Matka dziewczynki podejrzewa, że do ataku doszło dlatego, że zagroziła, że wystąpi o alimenty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  2. Za psa w aucie zapłacisz wysoką karę. Musisz spełnić odpowiednie wymagania, aby jej uniknąć
  3. Robert Lewandowski pokazał starszą siostrę, fani oniemieli z zachwytu. Widać podobieństwo?
  4. Polacy w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nic nie można zrobić, władze rozkładają ręce
  5. Córka codziennie wracała ze szkoły z coraz krótszymi włosami. Gdy mama poznała powód, zamarła

źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News