Kilka dni temu otrzymała SMS-a z obrzydliwymi zdjęciami narzeczonego. Nagle ujawnił jeszcze gorszą prawdę

Kilka dni temu otrzymała SMS-a z obrzydliwymi zdjęciami narzeczonego. Nagle ujawnił jeszcze gorszą prawdę Źródło: unsplash

Dziewczyna dostała wiadomość, która zawierała obrzydliwe zdjęcia narzeczonego. Jakby tego było mało, ujawniły one jeszcze gorszą sprawę, przez co jej życie zmieniło się o 180 stopni.

Dziewczyna była ze swoim chłopakiem już od jakiegoś czasu. Na początku tej znajomości w ogóle nie brała pod uwagę, że ich relacja może przerodzić się w coś więcej. Pomimo burzliwych pierwszych chwil, para ostatecznie przeżyła ze sobą wiele dobrych dni. Dziewczyna zaczynała nawet podejrzewać, że będą już ze sobą na zawsze, byli w końcu zaręczeni. Niestety, jeden SMS zmienił bieg wydarzeń.

SMS, który otrzymała dziewczyna, nie zawierał tylko zdjęć

Siedziała w mieszkaniu, czekając, aż jej chłopak wróci do domu. Dziewczyna, jak to miała w zwyczaju, przeglądała Facebooka w telefonie, leżąc na łóżku. Nagle dostała SMS-a. Zdziwiło ją to, bo ostatnio jedyne wiadomości, które otrzymywała, należały od operatora czy znanego dyskontu, który proponował jej promocje na kawę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tym razem SMS był wysłany z numeru jej chłopaka. Dziewczyna otworzyła go, a jej oczom ukazały się zdjęcia jej partnera z inną dziewczyną. Para wcale się nie przytulała, a nago leżeli i zabawiali się w najlepsze. Dziewczyna była przerażona, że jej chłopak wysłał jej taką wiadomość. Gdy zjechała niżej zobaczyła wiadomość tekstową, która była dołączona do fotografii. Szybko okazało się, że to nie samo zdjęcie było najgorsze.

Zrozpaczona dziewczyna nie wie co zrobić 

Chłopak napisał co prawda, że bardzo ją przeprasza, ale okazało się również, że zdrada nie była jego jedynym problemem. Na jaw wyszło, że chciał się dowiedzieć, która z jego ukochanych kocha go bardziej, żeby być pewnym, której może nadal ufać. Obie miały wiedzieć o zdradzie i mężczyzna zastanawiał się, która z nich mu wybaczy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Internauci u których dziewczyna szukała wsparcia, sugerują jej jak najszybciej zakończyć znajomość z niewiernym narzeczonym. Proponują jej też, żeby nigdy nie ufała mężczyźnie, który nie może się zdecydować, którą dziewczynę wybrać. Zdaniem internautek tacy mężczyźni nie są warci nawet sekundy poświęconego czasu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

źródło: facebook

Następny artykuł