Dziennikarz DDTVN może mieć poważne problemy
youtube.com/tvnpl
Sara Osiecka - 7 Marca 2019

Chajzerem i Karolakiem zajmie się prokuratura. Dopuścili się haniebnych czynów

Dziennikarz DDTVN Filip Chajzer, i gwiazdor produkcji stacji - Tomasz Karolak mogą mieć poważne kłopoty. Prokuratura dostała zawiadomienie o popełnieniu przez mężczyzn przestępstwa. To, co zrobili w ocenie wielu było gorszące. Hańbiący uczynek może zaważyć na ich karierze.

DDTVN już niedługo może mieć powody do wstydu. Jeden z najpopularniejszych reporterów programu, Filip Chajzer, może zostać oskarżonym o popełnienie gorszącego czynu. Taki sam zarzut usłyszał aktor "Listów do M", Tomasz Karolak oraz jego przyjaciel - Jakub Urbański. Zachowanie mężczyzn było oburzające, a teraz mogą odpowiedzieć za swoje czyny przed sądem.

nowotwór go zaatakowałPrzeszywająca tragedia. Najstraszniejszy nowotwór zaatakował, zwolnili go przed emeryturąCzytaj dalej

Dziennikarz DDTVN i Tomasz Karolak zostali zgłoszeni do prokuratury. Ich czyny były oburzające

Mężczyźni mogą mieć poważne problemy. Wszystko przez jedno z zadań, jakie mieli wykonać w czasie uczestnictwa w programie "Ameryka Express". Aby przejść dalej, musieli pocałować obce kobiety na ulicy. Było to trudne wykonania, zwłaszcza ze względu na barierę językową, dlatego dziennikarz DDTVN i para przyjaciół nie zawsze zachowywali się po gentlemeńsku. Kilka razy doszło do sytuacji, kiedy próba uzyskania całusa, finalnie wyglądała dość brutalnie.

Właśnie na to zachowanie zwróciła uwagę Fundacja Feminoteka, która zajmuje się działalnością przeciw dyskryminacji i przemocy wobec kobiet. Na facebookowym fanpage'u organizacji pojawił wpis, który może bardzo zaniepokoić uczestników i producentów show.

Zachowanie mężczyzn zostało zauważone. Teraz muszą liczyć się z konsekwencjami

Fundacja Feminoteka zdecydowała się zgłosić zachowanie trójki mężczyzn w jednym z odcinków "Ameryka Express" do prokuratury. Swoje zarzuty przedstawiła bardzo szczegółowo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Julia Wieniawa - selfieJulia Wieniawa żyje w luksusach! Szokujące zarobki i wydatki gwiazdyCzytaj dalej

- Dzisiaj fundacja Feminoteka wraz z Fundacją przeciwko Kulturze Gwałtu im. Margarete Hodgkinson złożyła do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Filipa Chajzera, Tomasza Karolaka oraz Jakuba Urbańskiego. 7 listopada 2018 r. stacja telewizyjna TVN wyemitowała 10. odcinek programu typu „reality show” pt. „Ameryka Express”, który realizowany był w Peru. Występujący w nim wymienieni wyżej mężczyźni, zmuszali przypadkowo napotkane kobiety do pocałunków, zaś p. Filip Chajzer złapał jedną z kobiet za piersi. Uważamy, że mężczyźni występujący w programie "Ameryka Express" działając przemocą, polegającą na wykorzystaniu swojej przewagi fizycznej, płciowej i rasowej nad pokrzywdzonymi oraz podstępem, polegającym na wykorzystaniu zaskoczenia i dezorientacji pokrzywdzonych, dopuścili się napaści na tle seksualnym - głosi post zamieszczony na profilu Feminoteki.

Do obszernego wpisu zostało dodane zdjęcie wydrukowanego tekstu. Filip Chajzer, Tomasz Karolak i Jakub Urbański mają poważne powody do obaw. Wszczęcie postępowanie w tej sprawie może bardzo niekorzystnie wpłynąć na karierę mężczyzn. Szczególne zmartwienie musi odczuwać dziennikarz, który przygotowuje materiały do DDTVN, programu stroniącego od skandali.

uploadeduploaded

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  2. Kim był ojciec Moniki Olejnik? "Resortowe dzieci" wywołały skandal! 
  3. Dzisiaj miliony włączą Polsat. Świetny film przyciągnie tłumy przed odbiorniki
  4. Z ostatniej chwili: Wstrząsające wyznanie Weroniki Rosati. Miała zostać ZMALTRETOWANA przez partnera
  5. Żyją w okropnych, nieludzkich warunkach. Katarzyna Dowbor musi dokonać niemożliwego

NowotwórNowotwór zabrał zasłużonych. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News