Słynna dziennikarka TVN przerywa milczenie. Wyniszcza ją straszna choroba

Słynna dziennikarka TVN przerywa milczenie. Wyniszcza ją straszna choroba

Zmaganie się z ciężkimi chorobami zawsze jest bardzo trudne. Może być jednak łatwiej, jeśli otrzyma się wsparcie od innych. Tym bardziej, jeśli inni okażą się sławni. Zawsze jest trochę łatwiej, jeśli pomyśli się, że podobne trudności przeżywają także znani ludzie.

Choroba Hashimoto jest przewlekła i dotyka coraz więcej osób. Wśród nich jest także wiele gwiazd, które dzielą się swoimi doświadczeniami walki ze schorzeniem. Niedawno do ich grona dołączyła jedna z najbardziej znanych prezenterek TVN, Anna Kalczyńska. Prowadząca poranny program stacji "Dzień Dobry TVN" chętnie opowiada o tym, jak radzi sobie z ciężką chorobą. Wielokrotnie podkreślała, że najważniejsza jest dieta. Osoby chorujące na przewlekłe zapalenie tarczycy Hashimoto muszą wyeliminować ze swojego menu gluten, cukier, a nawet soję.

Dziennikarka radzi

Specjaliści przekonują, że w walce z chorobą pomaga także aktywność fizyczna. Ważne jest, by prowadzić aktywny tryb życia, a także regularnie się gimnastykować i ćwiczyć. Kalczyńska, prócz tych wszystkich rad, wspomaga się także specjalistyczną lekturą. - Dużo spać, dużo się przytulać, być z najbliższymi, jak najwięcej się śmiać i być blisko natury, najlepiej w cieple i w słońcu... To najważniejsze rady, jakie zapamiętałam z poradnika dla zmagających się z Hashimoto. Nikt za nas tego nie zrobi: trzeba opiekować się sobą i zadbać o zdrowie! Najlepiej dbając też o najukochańszych, którym właśnie wypadają ferie jesienne - napisała dziennikarka pod swoim zdjęciem na Instagramie. Wiele fanek prezenterki wyraziło dla niej wsparcie w komentarzach. Nie jedna także podzieliła się swoim doświadczeniem życia z tym trudnym schorzeniem. fot. instagram.com/annakalczynskam
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News