„Gazeta Polska Codziennie” przytoczyła szokujące rewelacje dziennikarza, który, powołując się na raport niemieckiego wywiadu powiedział, że polityk o nazwisku na „T” miał zlecić zamach na prezydenta. Ewa Stankiewicz zasugerowała, że sprawa dotyczy Donalda Tuska.

Jurgen Roth, niemiecki dziennikarz, miał dotrzeć do raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej. Jego doniesienia przytacza „Gazeta Polska Codziennie”.

 – Zgodnie z opisem Roberta [nazwisko zaczernione] zlecenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od T. [nazwisko wysokiej rangi polskiego polityka, nazwisko zaczernione] do Desinova. Uwzględniając fakt, że w wypadku Tu-154 chodzi o rządowy samolot polskiego prezydenta o bardzo wysokich wymogach bezpieczeństwa, umieszczenie w samolocie ładunku bądź nawet kilku ładunków TNT wyposażonych w zdalne zapalniki byłoby niemożliwe bez zaangażowania sił polskich – miało być napisane w raporcie.

Od razu po publikacji „Gazety Polskiej Codziennie”, sprawę skomentowała Ewa Stankiewicz. Reżyserka i dziennikarka o przygotowanie zamachu oskarżyła Donalda Tuska.

Nie zdziwiłabym się gdyby politykiem T. który miał zlecić zamordowanie prezydenta L Kaczyńskiego okazał się Tusk – napisała na Twitterze Stankiewicz.

Ta sama dziennikarka zasugerowała kiedyś, że Donald Tusk winien być skazany na karę śmierci za „zbrodnię smoleńską”.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również