Dziennikarka i była naczelna radia TOK FM, Ewa Wanat, zaproponowała, by zakazać mężczyznom „marnowania nasienia podczas masturbacji”. To jej odpowiedź na ostatnie próby zaostrzenia prawa antyaborcyjnego. 

Aktywistki feministyczne wciąż nie poddają się w sprawie prób radykalnego zaostrzenia prawa antyaborcyjnego. Co chwila odbywają się masowe protesty organizowane przez środowiska kobiece, a w mediach tych prasowych i społecznościowych mają miejsce różnego rodzaju akcje protestacyjne.

W sprawę zaangażowało się wiele celebrytek i dziennikarek, które wspierają manifestacje kobiet w różnoraki sposób. Od promowania wydarzeń po wykorzystywanie zasięgu i ilości śledzących ich profile osób.

Jedną z przeciwniczek zaostrzenia prawa antyaborcyjnego jest była dziennikarka i redaktor naczelna radia TOK FM, która na jednym z portali społecznościowych – w kontekście prób zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej – zaproponowała z sarkazmem, by mężczyznom zakazać marnowania nasienia podczas masturbacji.

 – A może by tak zebrać trochę podpisów pod obywatelskim projektem zabraniającym mężczyznom marnowania nasienia w wyniku masturbacji? Kara za ten czyn w zależności od częstotliwości – od 3 miesięcy do 3 lat. Czasami można by brać pod uwagę okoliczności łagodzące – np. szok po odejściu narzeczonej, izolacja w wyniku rozbicia się statku na bezludnej wyspie albo wstąpienie do zakonu – napisała Wanat.

bez-tytulu

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również