Prezenterka TVN zaatakowana po raz kolejny. Dziennikarka jest złą matką?

Prezenterka TVN zaatakowana po raz kolejny. Dziennikarka jest złą matką? Źródło: fot. youtube.com

Dziennikarka Dzień Dobry TVN znów znalazła się w ogniu krytyki. Internauci zarzucają jej, że jest złą matką. Skąd biorą się takie zarzuty?

Anna Wendzikowska (37 l.) jest znana przede wszystkim z programu Dzień Dobry TVN, gdzie pracuje jako korespondentka i prowadzi wywiady z największymi gwiazdami show-biznesu. W życiu prywatnym prezenterka jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Kornelii i Antoniny. Powszechnie wiadomo, że Wendzikowska to chodzący wulkan energii - jest aktywną mamą i nie unikała ekstremalnych wyzwań, także w czasie ciąży. Nie wszystkim jednak taka postawa przypada do gustu.

"Zwariowałaś? Jak można narażać dziecko?!"

Prezenterka Dzień Dobry TVN chętnie dzieli się urokami aktywnego macierzyństwa w mediach społecznościowych. Nie wszyscy są jednak zachwyceni jej postawą. Prawdziwa burza rozpętała się, gdy prezenterka i aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze wspinaczki na Sydney Harbour Bridge. Nie byłoby w tym doniesieniu nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Wendzikowska była wtedy w piątym miesiącu ciąży. Zapewniała, że ma zgodę lekarza na takie aktywności, jednak komentarze były bezlitosne: - Zwariowałaś? Jak można tak narażać dziecko?! Nie pomyślałaś o nim, tylko o sobie. Szkoda gadać! - pisały oburzone internautki. Na Annie Wendzikowskiej nie pozostawiono suchej nitki również wtedy, gdy zamieściła zdjęcie swojej małej córeczki w nosidełku. Ono także nie podobało się internautom: - Robisz krzywdę dziecku! - komentowali niektórzy

Gwiazda Dzień Dobry TVN nie gotuje dzieciom obiadów

Na tym jednak nie koniec. Dziennikarka spotkała się z krytyką również przy okazji ostatniego zdjęcia na Instagramie, na którym widać ją z pudełkiem dietetycznego cateringu w dłoni. Fotografia została opatrzona wymownym komentarzem: "W sumie wolę spędzać czas z dziećmi niż w kuchni". To wystarczyło, aby uruchomić falę negatywnych komentarzy. Dla internautów stało się jasne, że prezenterka TVN nie gotuje swoim pociechom domowych obiadów.

"Kto bogatemu zabroni?"

Mimo że pojawiały się również przychylne komentarze, Annie Wendzikowskiej nie udało się uniknąć hejtu. - A ja myślę, że fajnie jest dzieciom ugotować, żeby poczuły smak domowego obiadu - sugerowano w komentarzach. - Znowu reklama? Szkoda. - oburzali się niektórzy, zarzucając prezenterce Dzień Dobry TVN zbyt ostentacyjne lokowanie produktu. Nie zabrakło też uszczypliwości nawiązujących do statusu materialnego Wendzikowskiej: - Kto bogatemu zabroni? - pisały internautki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Opinia publiczna zwraca uwagę na to, że matki często chciałyby prowadzić aktywny tryb życia, jednak bardzo rzadko stać je na rozwiązania propagowane przez celebrytów. Gwiazda Dzień Dobry TVN niedawno rozstała się z życiowym partnerem Janem Bazylem i została samotną matką. Mimo trudności, Wendzikowska stara się sprostać życiowym rolom i z optymizmem patrzy w przyszłość. Aktywny tryb życia zawodowego oraz liczne podróże z pewnością pomagają jej w zachowaniu życiowej równowagi. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Anna Wendzikowska krytykowana przez internautów. Wszystko przez fotografie z wakacji
  2. Ania Wendzikowska opublikowała tylko jedno zdjęcie. To się w głowie nie mieści
  3. Koszmar gwiazdy Dzień Dobry TVN w sylwestra! Współczujemy
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie: piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News