Dziennikarka bestialsko zamordowana! Reakcja służb szokuje

Dziennikarka bestialsko zamordowana! Reakcja służb szokuje

To była niewyobrażalnie okrutna zbrodnia. Młoda dziennikarka Kim Wall zakończyła życie w okolicznościach, które przerażą każdego. Do tego reakcja służb na tę zbrodnię szokuję.

Znana dziennikarka ostatni raz była widziana w sierpniu, gdy wsiadała do łodzi podwodnej ekscentrycznego wynalazcy. Kobieta najpierw została uznana za zaginioną, ale potem na jaw wyszła straszna prawda. Zginęła w mękach i została brutalnie zgwałcona. Kim Wall, znana szwedzka dziennikarka, pracowała nad reportażem dotyczącym Petera Madsena, ekscentrycznego, utalentowanego wynalazcy, który jest bardzo znany w Danii. Niestety, ta praca skończyła się dla niej tragicznie.

Dziennikarka Kim Wall bestialsko zamordowana

Łódź podwodna zatonęła, Madsen, który wyszedł z tego cało utrzymywał, że wysadził Wall bezpiecznie na lądzie i potem dopiero kobieta zaginęła. Jednak tydzień później wyłowiono jej ciało z Bałtyku - miało liczne rany kłute, pozbawione było głowy, rąk i nóg. Wtedy podejrzenie padło na Madsena. Reakcja służb szokuje. Śledczy sądzą bowiem, że wynalazca zanim odebrał ofierze życie, związał ją jej rajstopami. Następnie poderżnął jej gardło lub ją udusił. Prokurator stwierdził, że Duńczyk nie jest szalony, ale „upośledzony emocjonalnie, zły i winny”. Wspomniał także o raporcie psychiatrycznym, w którym opisano Madsena jako człowieka inteligentnego „z tendencjami psychopatycznymi”. Oskarżyciel chce, by resztę życia spędził w więzieniu lub w zamkniętym ośrodku. Zdaniem prokuratora, mężczyzna mógłby ponownie dopuścić się podobnego przestępstwa. Straszne jest również to, że na zabezpieczonych dyskach twardych Madsena odnaleziono przerażające materiały. Niektóre filmy przedstawiały kobiety mordowane, pozbawiane głowy, duszone i torturowane. Jeden ze świadków zeznał, że oskarżony prowadził bloga, w którym fantazjował o krzywdzeniu ludzi. Niewykluczone, że jutro Madsen usłyszy wyrok.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Amerykanie upokorzyli polskie ofiary zbrodni. PiS NIE REAGUJE 
  2. Szok! Przepowiednie Nostradamusa na 2018 się spełniają 
  3. Sąsiadowi przeszkadzały bawiące się dzieci. Wezwał straż miejską 
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News