Dzień Mężczyzny obchodzimy 10 marca, czyli dzisiaj. Warto uśmiechnąć się wtedy do swojego mężczyzny i zaskoczyć go składając zabawne życzenia. 

Święto, które dzisiaj obchodzimy powstało na cześć legionistów rzymskich, którzy zostali skazani na śmierć, gdyż nie chcieli się wyrzec chrześcijaństwa. Dzień Mężczyzny w Polsce dopiero zyskuje na popularności, dlatego warto zaskoczyć dzisiaj swoją drugą połówkę i wspólnie spędzić ten dzień.

Najlepsze życzenia w Dzień Mężczyzny

Jak wiadomo nic tak nie poprawia humoru, jak szczere i ciepłe słowa, ale dlaczego nie zrobić ich z dowcipem? Poniżej przedstawiamy listę, naszym zdaniem, najzabawniejszych życzeń z okazji Dnia Mężczyzny:

 • Co tam kwiatki, bony, gry Niech Ci się każde marzenie spełni! Szef da premię, natura zdrowie Niech się szczęści właśnie Tobie! Z okazji Dnia Mężczyzn życzy..
 • W Dniu Mężczyzn przyjmij buziaczka Od zawsze kochającego kociaczka!
 • Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci, Abyś był pomocny jak komputer, Szybki jak japoński skuter, Sympatyczny jak maskotka, I słodziutki jak szarlotka.
 • Jeżeli dom -to duży
  Jeżeli brykę – to limuzynę
  Jeżeli pieniędzy – to zielonych
  Tylko królowej jako żony
  Jeżeli urlop – to w Miami
  Jeżeli piwo – to z kolegami.
 • Dzień faceta dziś się święci więc życzę Ci tego co Cię kręci full zabawy, dobrych chęci niech Cię licho złe nie nęci złe przygody niech Cię miną oraz troski w dal odpłyną:)
 • Z okazji Waszego Święta – my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu: – Dziewczyny – tylko tej najfajniejszej, – Ciastek – tylko tych najsłodszych, – Samochodów – tylko tych najszybszych, – Przygód – tylko najciekawszych, – Zabaw – tylko najweselszych, … i butów – takich, co najlżejsze w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Gwiazda TVN NAGO! Rozebrała się do rosołu na Dzień Kobiet
 2. Złożył życzenia na Dzień Kobiet. Chcą go zlinczować
 3. Co robi Agata Duda w Dzień Kobiet? Nie uwierzycie 

Czy złożysz swojemu mężczyźnie życzenia?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dzień Mężczyzn 2018: Drogie panie, czy pamiętacie? [MEMY]

Dzień Kobiet 2018: Najlepsze dowcipy internautów [MEMY]

Zobacz również