Klamka zapadła. Przed wakacjami "Dzień dobry TVN" zniknie z anteny

Klamka zapadła. Przed wakacjami "Dzień dobry TVN" zniknie z anteny Źródło: Screen Dzień dobry TVN

"Dzień dobry TVN" zniknie z anteny - decyzja jest już nieodwracalna. Ulubiony program śniadaniowy Polaków już nie będzie umilał im poranków. Internauci zasypali media społecznościowe "Dzień dobry TVN" głosami zdecydowanego sprzeciwu. Stacja spieszy z wyjaśnieniami.

"Dzień dobry TVN", program, który umila czas widzom od 15 lat, znika z anteny - to nie do uwierzenia. Marcin Prokop zabrał głos, a władze telewizji starają się wyjaśnić sprawę

Widzowie czekają na dalsze informacje

Widzowie, którzy nie wyobrażają sobie poranków bez włączonej śniadaniówki, mogą poczuć się ogromnie zawiedzeni. Stacja poinformowała o podjętej decyzji - program znika z anteny. Jednak przedstawiciele uspokajają: nie do końca. W związku z nadejściem wakacji nadchodzą zmiany w ramówce, formule i czasie trwania stałych pozycji programowych.

Podobnie jak w zeszłym roku, "Dzień dobry TVN" zostanie zastąpiony przez "Dzień dobry wakacje". Formuła będzie podobna jak w dotychczasowym programie, jednak prowadzący oraz goście będą występować przed kamerami w plenerowym, specjalnie zorganizowanym studiu. Nie wiadomo jeszcze, czy "Dzień dobry wakacje" będą trwały równie długo co "oryginał" oraz czy zajdą zmiany wśród prowadzących.

Stacja nie ma zamiaru rezygnować z "Dzień dobry TVN" i porannego wakacyjnego pasma

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Dzień dobry wakacje" będą przeważać tematy iście wakacyjne, lifestyle'owe - czyli bardzo luźne, relaksujące, ale również edukujące. Stacja już niedługo powinna powiadomić o tym, jakie pary zobaczymy w plenerowym studiu. Ze słów Marcina Prokopa wynika, że na pewno pojawi się w nowym formacie, oczywiście wraz z niezastąpioną Dorotą Wellman. Dziennikarz całkiem niedawno zaniepokoił fanów, kiedy nieoczekiwanie pożegnał się z nimi na antenie. Potem zamieścił zdjęcie, w którym również żegnał się z widzami. Musiał się potem gęsto tłumaczyć na kanapie "Dzień dobry TVN".

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt się nie mógł spodziewać. Od 1 lipca w 19 gminach zostaną przywrócone restrykcje, porażające informacje obiegły media w Portugalii2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

- Jeżeli ktoś nie przeczytał w całości, to rzeczywiście mógł się poczuć zaskoczony. Także wszystkie rozkołatane serca uspokajam: wszystko jest dobrze, wujek Marcinek i cioteczka Dorotka wracają już niedługo. [...] na razie zrobimy sobie krótkie wakacje, żeby zebrać siły, zregenerować się i ruszyć do nowego boju - mówił Marcin Prokop.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Niewyobrażalny dramat na południu kraju. Nie miał żadnych szans, na miejscu dramatyczna akcja służb
  4. Wśród ust schowana jest szminka. Niepozorna zagadka doprowadza internautów do szału, tylko garstka umie ją znaleźć
  5. Klamka zapadła. Przed wakacjami "Dzień dobry TVN" zniknie z anteny
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News