Nagłe zmiany w "Dzień dobry TVN". Widzowie muszą się przygotować

Nagłe zmiany w "Dzień dobry TVN". Widzowie muszą się przygotować Źródło: Instagram pkrupińska

Dzień Dobry TVN codziennie ściąga przed telewizory ogromną ilość ludzi. Obecnie stacja musiała reagować na zaistniałą sytuację i nieco zmodyfikować sposób działania. O wszystkim poinformowała Paulina Krupińska.

"Dzień Dobry TVN" zyskało ostatnio nową parę prowadzących poranny program. Do roli tej zostali wybrani Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski, którzy stanęli przed dużym wyzwaniem. 

"Dzień Dobry TVN" nie zniknie z anteny

"Dzień Dobry TVN" to duże przedsięwzięcie produkcyjne, które wymaga zaangażowania w nie sporej liczby osób. W stanie pandemii, w której obecnie się znajdujemy, stacja musiała znaleźć sposób na zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich pracujących przy programie. Chociaż nie podjęto decyzji o tym, aby ze względu na zwiększoną możliwość kontaktu z wirusem zdjąć program z anteny, to jednak "Dzień Dobry TVN" musiało liczyć się ze zmianami podczas realizacji nagrań. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem Instagrama Paulina Krupińska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Specjalny scenariusz działań

"Dzień Dobry TVN" będzie od teraz działać według specjalnie nakreślonego schematu działań, a wszystko zostało dokładnie przemyślane i zaplanowane, tak by było zgodne z zaleceniami przekazywanymi zarówno przez Ministerstwo Zdrowia jak i sanepid. Pracujący przy produkcji programu na żywo od teraz będą pracować w systemie rotacji ekip, aby jak najbardziej zminimalizować szansę na ewentualną infekcję. Wdrożone na planie zostały także wyjątkowo restrykcyjne zasady higieny, co jest szczególnie ważne kiedy na planie odbywa się gotowanie oraz próbowanie posiłków. Była Miss Polonia w opublikowanym poście podkreśla jednak, że fakt epidemii nie przeszkodził ekipie w dopracowywaniu szczegółów odcinków i spędzali oni długie godziny na dyskusjach o tym, by na wizji wypaść jak najlepiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Nowy trend w show-biznesie

Program śniadaniowy to nie jedyny, który zdecydował się na wprowadzenie zmian. Wcześniej przeniesiono na jesień "Taniec z gwiazdami", a progrmay TVN24 odbywały się bez zapraszania gości oraz ekspertów do studia. Zrezygnowano również z nagrywania nowych odcinków popularnych seriali, a wszystko w trosce o to aby nie powodować sytuacji korzystnych do przenoszenia się koronawirusa. Z użytku publicznego wyłączono także kina, teatry, a nawet kawiarnie i restauracje. Cieszy tak poważne podejście naszego społeczeństwa do niebezpieczeństwa przed jakim stanęliśmy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To zdjęcie zrobiliśmy podczas przygotowań do niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Od kilku dni przegadywaliśmy tematy, zagadnienia, pytania, gości, kuchnie ... wszystko żeby być przygotowanym do programu na 100%💪 . Ale reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja @dziendobrytvn 🙌🏻 działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z Wami we wtorek, środę i czwartek☀️ W niedzielę i poniedziałek Dzień Dobry poprowadzą Gosia @gosiaohme i Filip @filip_chajzer ❤️ 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Czekamy na Was codziennie od 8:00! Bądźcie z nami☺️ Zdrówka

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News