Zaginięciem 3-latki żył cały świat. Dopiero po 6 latach jej siostry ujawniły przerażającą prawdę

Zaginięciem 3-latki żył cały świat. Dopiero po 6 latach jej siostry ujawniły przerażającą prawdę Źródło: .

Małe dziecko jest szczególnie wrażliwe na ludzką krzywdę. Tym większą traumę przeżyły ponad osiem lat temu dwie córki Leny Marie Lunsford Conway, mieszkanki Vadis w stanie Virginia. Dopiero po latach przyznały się służbom, że ich młodszą siostrę mama... zakatowała na śmierć!

Dziecko miało zaledwie 3 lata. Wstrząsającą opowieść przytacza bliżej telewizja CNBC. Był 2011 rok, kiedy pani Conway wiodła, zdawałoby się spokojne życie z mężem Ralfem i córeczkami. 

Mama zakatowała własne dziecko. Siostry zmarłej po latach wyjawiły prawdę

Gdy wrócił pracy usłyszał od żony, że ich najmłodsza córka Aliayah zniknęła. Kobieta twierdziła, że poszła obudzić córkę, ale zobaczyła puste łóżko. Rodzina zawiadomiła służby, które rozpoczęły poszukiwania. Sprawa zyskała rozgłos medialny, ale nie udało się wyjaśnić przyczyny zaginięcia dziewczynki.

Świadkami w sprawie były siostry zaginionej. Mające 9 lat dziewczynki były mocno zdenerowane przesłuchaniami. Z dzisiejszych relacji wynika, że w trakcie zeznań nie były sobą. Służbom nie udało się ustalić prawdy.

Dopiero po wielu latach udało się ustalić przyczynę "zaginięcia" Aliayah. Cudzysłów jest w tym miejscu zasadny, gdyż wcale nie było to zniknięcie. Dwa lata temu okazało się, że dziewczynki zmieniły zeznania. Odważyły się powiedzieć, że na własne oczy widziały, jak matka zabija ich siostrzyczkę.

- Bały się, że im zrobi to samo, dlatego nie pisnęły nawet słówka. Bezwzględna kobieta uderzała bezbronną córeczkę drewnianą listwą po całym ciele. Przestała dopiero wówczas, gdy 3-latka straciła przytomność - przypominają szokujący zwrot akcji media.

Widząc ranną siostrę, dziewczynki próbowały uratować jej życie. Opatrzenie ran nie wystarczyło. Matka nie zamierzała przyznawać się do zbrodni. Możemy jedynie się domyślać, że sterroryzowała starsze siostry, by nie powiedziały nikomu o tym, co widziały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynki czekały długo na ten dzień. Tuż przed wejściem w dorosłość uznały, że nie mogą dalej milczeć. Poza wyjawieniem prawdy siostry przyznały, że ich matka była zazdrosna o relację dziewczynki z babcią. Póki co wiemy, że ława przysięgłych uznała panią Lunsford za winną zabójstwa. Nie zdecydowała natomiast na jak długo kobieta trafi do więzienia. Grozi jej dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się  nie spodziewała 
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

źródło: Fakt, Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News