William o porodzie Meghan Markle. Brytyjskie media już nie mają wątpliwości

William o porodzie Meghan Markle. Brytyjskie media już nie mają wątpliwości Źródło: .

Dziecko Meghan Markle jest już wyczekiwane przez cały świat. Termin porodu, wytypowany przez lekarzy, okazał się jednak nietrafiony. W sprawie postanowił się wypowiedzieć książę William.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego urodzi się lada dzień. Być może to kwestia godzin. Do takich informacji przywykła już opinia publiczna z całego świata. 

Dziecko urodzi się lada chwila. Książę William: "Dowiecie się pewnie pierwsi"

Dworscy lekarze są postawieni w stan gotowości. Księżna Markle ma rodzić w jednej z królewskich posiadłości, ale w razie konieczności może uczynić to w szpitalu.

W oczekiwaniu na najważniejszą wieść tygodnia, miesiąca, a może i roku, media muszą uzbroić się w cierpliwość. Nietrafiony okazał się termin porodu, przewidziany nieoficjalnie przez lekarzy (28 kwietnia). Bez wiążących doniesień z samego dworu sprawa ogranicza się jedynie do spekulacji.

Na konkretne wieści liczyli zatem w ostatnim czasie dziennikarze, którzy spotkali się z księciem Williamem. Obecnie przebywa on w Nowej Zelandii, reprezentując w imieniu królowej Elżbiety II ten kraj Wspólnoty Brytyjskiej. Na jednym ze spotkań został zapytany wprost o wieści z rodziny królewskiej. Dziennikarze liczyli, że będzie źródłem z pierwszej ręki.

W trakcie jednego ze spotkań z dziennikarzami książę William zabrał głos w sprawie porodu Meghan Markle. Swoją deklaracją wyraźnie zaskoczył ludzi mediów. Takiej reakcji się nie spodziewali.

- Nie mam przy sobie telefonu, więc nie mam pojęcia. A w takim tempie, to wy się szybciej dowiecie - rzucił dziennikarzom książę William, ucinając wszelkie spekulacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka szczerość zadziwia i daje do myślenia. Brat Williama, książę Harry lada chwila zostanie ojcem, a jego bliski krewny nie jest poinformowany w tej kwestii. Może to tylko zasłona dymna przed szukającymi najmniejszej drobiny sensacji dziennikarzami?

Przeczuwamy, że książę William musi być w kwestii porodu Meghan Markle dobrze poinformowany. Zapewne dostanie nowinę roku jako jeden z pierwszych, jeszcze przed dziennikarzami.  

ZOBACZ TAKŻE

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News