Nie żyje małe dziecko. Dorosły mężczyzna usiadł na nim "za karę"

Nie żyje małe dziecko. Dorosły mężczyzna usiadł na nim "za karę" Źródło: Pixabay/carolynabooth

Dziecko straciło życie po tym, jak pewien mężczyzna postanowił usiąść na nim... za karę. Chłopiec zdenerwował go, bo zabrał mu telefon. Historia jest dramatyczna i wydarzyła się naprawdę. Prokuratura zajmuje się sprawą. Mężczyzna odpowie za zabójstwo.

Dziecko, które zginęło w skutek uduszenia, zabite zostało przez opiekuna z powodu swojego złego zachowania. Mężczyzna, udusił je, bo chłopiec... zabrał mu telefon komórkowy. Szczegóły są wyjątkowo wstrząsające.

Dziecko doznało zgonu wskutek uduszenia

Historia rozpoczyna się niewinnie (Council Bluffs - stan Iowa, USA). Pewien mężczyzna postanowił dać nauczkę synowi swojej dziewczyny za to, że ten zachowywał się jego zdaniem nagannie. 2-letni chłopiec wziął do zabawy jego telefon komórkowy, którego ten kategorycznie zakazał mu dotykać. To jednak tylko 2-letnie dziecko - trudno wymagać od niego aż takiego posłuszeństwa. To jednak nie było dla mężczyzny wytłumaczeniem. Jego zdaniem nie usprawiedliwiało też chłopca. Postanowił on więc w tej sytuacji wymierzyć karę dziecku.

Co było tą karą? Otóż mężczyzna usiadł na chłopca, co sprawiło, że zupełnie stracił on możliwość oddychania. Miał bowiem przez około 25 sekund całkowicie zmiażdżone płuca. Wskutek niedotlenienia mózgu - po chwili 2-latek umarł.

Najbardziej wstrząsająca wydaje się reakcja mężczyzny. Ten zupełnie nie przejął się tym, że chłopiec nie oddycha. Jak gdyby nigdy nic uznał, że dziecko śpi - nie upewniając się, czy nie straciło przytomności lub umarło w wyniku jego głupiego pomysłu. Po chwili więc przykrył je kocem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W międzyczasie zwyrodnialec wyszedł z domu. Gdy wrócił - dziecko dalej nie ruszało się. Dopiero wtedy zdał sobie sprawę, że sprawa jest bardzo poważna. Postanowił powiadomić pogotowie, które w trybie natychmiastowym przewiozło dziecko do szpitala.

Na miejscu lekarze stwierdzili śmierć przez uduszenie i wezwali policję. Mężczyznę natychmiast zatrzymano. Grozi mu obecnie wiele lat więzienia lub dożywocie. Zarzuty są bardzo poważne - w końcu został on oskarżony o zabójstwo.

Najbardziej wstrząsający w tym wszystkim jest brak wyobraźni mężczyzny. To dorosły człowiek o wzroście 1,8, który waży 72 kilogramy. Taka waga w porównaniu do wymiarów i wagi małego dziecka oznacza tylko jedno - brak szans na przeżycie.

Internauci nie oszczędzali w słowach.

- Niech zgnije w więzieniu - stwierdził zdenerwowany mężczyzna.

- Nie wiem kim trzeba być, żeby coś takiego zrobić. Bezwzględne więzienie - napisała kobieta na jednym z portali społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Fakt

Następny artykuł