Dantejskie sceny w autobusie miejskim. Wszystkiemu przypatrywały się dzieci, teraz nie mogą spać w nocy

Dantejskie sceny w autobusie miejskim. Wszystkiemu przypatrywały się dzieci, teraz nie mogą spać w nocy Źródło: Wikimedia Commons/Bankotravel

Dziecko w autobusie przeżyło traumatyczne wydarzenie, a razem z nim jego rok młodsza siostra. Po tym, co zrobili kontrolerzy, dzieci nie chcą więcej wsiadać do autobusu.

Dziecko było świadkiem dantejskich scen w miejskim autobusie - zobaczyło brutalną walkę kontrolerki biletów z pasażerem "na gapę". Po tym wydarzeniu matka dzieci jest przerażona, napisała więc list do lokalnej redakcji, w którym opisała dokładnie zajście. Oczekuje, że władze MPK zajmą się sprawą.

Bójka kontrolerek biletów i pasażera "na gapę". Wszystko oglądały dzieci

Pani Anna napisała skargę na zachowanie kontrolerek we wrocławskiej linii autobusowej 129. Według jej relacji, złapali oni osobę, która jeździ bez biletu. Złapany jednak nie zamierzał dać się ukarać i biegał po autobusie, próbując umknąć kontrolerkom. Obie próbowały siłą zatrzymać pasażera "na gapę", mimo że babcia jadąca z dziećmi autorki listu, starała się je uspokoić.

Kontrolerki rozprawiły się z pasażerem bez biletu w wyjątkowo brutalny sposób. Jak relacjonowało jedno z dzieci, gdy mężczyzna upadł na ziemię, był jeszcze później kopany. Widząc płaczące dzieci, opiekująca się nimi babcia poprosiła kierowcę autobusu o zatrzymanie się i wypuszczenie ich na zewnątrz, żeby nie musieli oglądać dantejskich scen. Kierowca się na to nie zgodził.

Dziecko ma traumę po zobaczeniu dantejskich scen w autobusie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak napisała autorka listu, dzieci po tych wydarzeniach mają traumę. Nie chcą już więcej wsiadać do autobusu i płaczą po nocach, bo przypominają sobie to wydarzenie. Dla 4-latki i 5-latka był to widok, którego woleliby nigdy nie zobaczyć. Teraz z przedszkola za każdym razem musi odbierać ich matka, która ma samochód.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

- Moje dzieci doznały ogromnego urazu psychicznego. Płakały całą drogę do domu. Córka płakała, zasypiając, płakała przez sen, a syn pyta, czy autobusami jeżdżą złodzieje i mówi, że się boi. Dzieci nie chcą już jeździć autobusem. Zamiast wrócić do domu z babcią i się bawić, będą musiały siedzieć do godziny 17 w prawie pustym przedszkolu, czekając aż je odbiorę samochodem - pisała oburzona kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł