Dziecko nie mogło przestać płakać. Nawet mamę zatkało na widok tego, jak szybko pies załatwił ten problem

Dziecko nie mogło przestać płakać. Nawet mamę zatkało na widok tego, jak szybko pies załatwił ten problem Źródło: youtube/Charlie the Beagle and Laura Olivia

Dziecko leżało w kołysce i nie mogło przestać płakać. Mama nie wiedziała już jak ma uspokoić swoją córeczkę, gdy na pomoc przyszedł jej psiak. Jego zachowanie zaskoczyło kobietę, która nie sądziła, że tak łatwo można rozwiązać ten problem.

Dziecko, które nie przesypia nocy, jest dla rodziców dużym zmartwieniem. Zmuszeni są oni co chwilę do niego wstawać, by kołysane w ramionach znowu wróciło do snu. Młodzi rodzice często chodzą przez to wiecznie niewyspani  i mają problemy z funkcjonowaniem w ciągu dnia. Jednak nie da się z tym nic zrobić. Trzeba ten etap przeczekać, by w końcu maleństwo nauczyło się przesypiać całe noce bez budzenia rodziców. Okazuje się jednak, że na pomoc mamie i tacie może przyjść psi bohater, który uratuje sytuację.

Dziecko nie przestawało płakać, a mama załamywała ręce

Mama sprawdziła, czy dziecko nie jest głodne, czy nie ma mokrej pieluszki lub może gorączki. Kiedy okazało się, że z jej córeczką wszystko było w jak najlepszym porządku, kobieta uznała, że nie może nic więcej zrobić, by jej dziecko przestało płakać. Nie miała już żadnego pomysłu na to, by uspokoić swoją córeczkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Próbowała ją też przytulać, kołysać na rękach i wozić w wózeczku, ale nic nie zdawało egzaminu - mała nie przestawała płakać. Mama załamując ręce już się w zasadzie poddała, ale wtedy do łóżeczka, w którym leżała Olivia, podbiegł pies Charlie, przedstawiciel rasy Beagle. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Był wielkim gwiazdorem seriali Polsatu, Marka Perepeczko kochały miliony. Dzisiaj jego grób wygląda tak, że trudno powstrzymać łzy

Charlie zaczepił łapką o kołyskę małej i zaczął nią bujać, a dziecko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przestało płakać. Mama nie mogła uwierzyć, że jej psiak pomógł w opiece nad córeczką, która za nic w świecie nie mogła się uspokoić, ale gdy tylko na horyzoncie pojawił się Charlie, sytuacja zmieniła się o 180 stopni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIELKIE zmiany w zakazie handlu. Wielu Polaków będzie miało spore problemy
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

źródło: zobaczto

Następny artykuł