Pojechali ratować biedne zwierzęta. W domu znaleźli małe dziecko w klatce dla psa

Pojechali ratować biedne zwierzęta. W domu znaleźli małe dziecko w klatce dla psa Źródło: Henry County Sheriff's Office

Funkcjonariusze pojawili się na miejscu, by zająć się zwierzętami, przetrzymywanymi w nieludzkich warunkach. Jednak to, co odkryli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Nikt nie mógł przewidzieć, że zastaną taką sytuację. Dziecko przebywało w klatce dla psa. Jego opiekunów całkowicie nie interesowało, co się z nim dzieje.

Dziecko w klatce dla psa, zwierzęta trzymane w nieludzkich warunkach, to nie wszystko, co policjanci odkryli w przyczepie. Wiadomości przekazane ze Stanów Zjednoczonych mrożą krew w żyłach. 

Policjanci przyjechali do zwierząt. Dziecko znajdowało się w klatce

Ciężko zrozumieć, co wydarzyło się w przyczepie kempingowej w hrabstwie Henry w stanie Georgia w USA, do której przyjechali funkcjonariusze. Policjanci dostali wezwanie, że w środku przetrzymywane są zwierzęta. Miały one znajdować się w nieludzkich warunkach. Kiedy zjawili się na miejscu, zobaczyli, że w przyczepie znajduje się około 600 zwierząt. 

W przyczepie i dookoła niej znaleziono: 531 gryzoni, 86 kurczaków i kogutów, 56 psów,10 królików, 8 węży, 4 papugi, 3 koty, 3 lotopałanki karłowate i po jednej sztuce bażanta i gekona. Jednak to nie wszystko. W środku przyczepy znajdowała się klatka dla psa, a w niej 18-miesięczne dziecko, pozostawione przez opiekunów bez opieki. Co więcej, obok klatki stały trzy wiadra z myszami. W całym pomieszczeniu po podłodze chodziły robaki i karaluchy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziecko jest już bezpieczne. Opiekunowie zostali aresztowani

- Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem i mogę zagwarantować, że panowie, którzy byli ze mną, też nigdy wcześniej nie widzieli czegoś równie podobnego - wyznał jeden z policjantów, który pojawił się w przyczepie.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie

2. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Oprócz zwierząt i dziecka w klatce policjanci znaleźli narkotyki i 17 sztuk broni. Funkcjonariusze aresztowali trzy osoby, które przebywały w przyczepie. Przed sądem stanie 46-letni TJ Brown, 42-letnia Heather Scarbrough i 82-letni Charles Brown. Odpowiedzą oni za znęcanie się nad dzieckiem, posiadanie broni, narkotyków oraz znęcanie się nad zwierzętami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Chłopczyk chciał nakarmić psa. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, nagranie mówi wszystko
  4. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia
  5. Magda Gessler pokazała zdjęcie, ale nie przewidziała reakcji. Fanka zauważyła ważny szczegół, chodzi o włosy
  6. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News