Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi Źródło: Unsplash/DEBADITYA CHATTERJEE

Dziecko było w sytuacji niemalże bez wyjścia. Przez godziny męczyło się w śmiertelnej pułapce, gdy inni próbowali mu pomóc, a miliony modliły się o jego ratunek. Niestety, 2-letni chłopiec zmarł.

Dziecko w trakcie zabawy doznało nieszczęśliwego wypadku. Rodzina zaczęła się niepokoić, że chłopiec nie wracał do domu, więc rozpoczęli poszukiwania. Okazało się, że dwulatek w trakcie zabawy wpadł do wąskiej i głębokiej studni. Matkę zaalarmował płacz i przeraźliwe wołanie o pomoc.

Dziecko było w śmiertelnym potrzasku. Nie udało się go wyciągnąć

2-letni Sujith Wilson stał się tematem numer jeden w Indiach. Cały kraj, który obchodził akurat święto Diwali, modlił się o powodzenie akcji ratowniczej. Chłopiec znajdował się w śmiertelnym potrzasku przez 80 godzin. Z początku próbowano wyciągnąć go linami, ale bez skutku.

Lekarze, aby podtrzymać funkcje życiowe chłopca, dostarczali mu przy pomocy rurki tlen oraz monitorowali jego stan przy pomocy kamer. Kiedy służby ratunkowe szukały sposobu wyciągnięcie chłopca, jego sytuacja się szybko się pogarszała. Z początku tkwił na głębokości 10 metrów, ale potem zsunął się do głębokości 30 metrów. W końcu zdecydowano się na wykopanie tunelu, ale zaczęły pojawiać się niepokojące symptomy.

Tragiczny finał akcji ratunkowej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze studni zaczął wydobywać się nieprzyjemny zapach. Lekarze zaczęli podejrzewać, że ciało chłopca zaczęło się już rozkładać. Przy miejscu uwięzienia chłopca, cały czas czuwała jego matka, która nie była świadoma, że jej dziecko zmarło na jej oczach. Gdy wykopano tunel i ratownik dotarł na miejsce potwierdziły się najgorsze obawy, chłopiec już nie żył. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodnie smutne, jakie rzeczy władze zrobią z grobem Woźniaka-Staraka ledwie kilka miesięcy po śmierci
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Niestety, 3 dni bez jedzenia i wody okazały się dla organizmu 2-latka zbyt dużym obciążeniem. Choć cały kraj z zapartym tchem śledził akcję ratunkową i modlił się za chłopca, nie udało się go uratować. W trakcie akcji ratunkowej sprawę skomentowało wiele znaczących osobistości z Indii, w tym prezydent Narendra Modi. Nie wydano jeszcze oświadczenia po śmierci chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News