Tuż po porodzie lekarze zobaczyli dziecko i zamarli z przerażenia. Mama pobladła, a zobaczyła tylko nóżkę

Tuż po porodzie lekarze zobaczyli dziecko i zamarli z przerażenia. Mama pobladła, a zobaczyła tylko nóżkę Źródło: Imgur.com

Dziecko przyszło na świat bez problemów, urodziło się we właściwym czasie, a dumny tata szykował się do przecięcia pępowiny. Nagle lekarze zamarli z przerażenia, na jego ciele dostrzegli coś, co zupełnie ich zaskoczyło. Rodzice wstrzymali oddech, byli zszokowani reakcją personelu medycznego.

Dziecko urodziło się o czasie, kobieta bardzo dbała o siebie w ciąży, ponieważ wcześniej doświadczyła poronienia. Wyczekany maluch przyszedł na świat bez problemów, jednak kiedy lekarze zobaczyli noworodka, zamarli z przerażenia. Kiedy mama spojrzała na nóżkę swojego syna zrozumiała, że coś jest nie tak.

Dziecko urodziło się w terminie, rodzice nie mogli się doczekać syna

Małżeństwo poznało się na ostatnim roku studiów, to była wielka miłość. Po ślubie postanowili zamieszkać w rodzinnym mieście kobiety i zaczęli starać się o powiększenie swojej rodziny. Kiedy Andrea zaszła w ciążę, byli bardzo szczęśliwi, jednak ich radość szybko ustąpiła wielkiej rozpaczy. Kobieta poroniła w 11. tygodniu. Swoja historię opisała w liście do portalu "Love What Matters".

- Byłam absolutnym wrakiem. Nie wiedziałem, co robić, z kim rozmawiać, co należało robić w ogóle w takiej sytuacji. Nie miałam pojęcia, kto mógłby mi pomóc. Nie zdawałam sobie sprawy, że co czwarta kobieta cierpi tak samo jak ja, a ludzie po prostu o tym nie mówią. Nie wiedziałam, czy kiedykolwiek jeszcze zajdę w ciążę i czy sobie poradzę - wyznała Andrea.

Kiedy Andrea ponownie zaszła w ciążę, postanowiła jeszcze bardziej zadbać o siebie. Zastosowała odpowiednią dietę i unikała wysiłku. Poród rozpoczął się zgodnie z terminem, a podekscytowane małżeństwo udało się do szpitala.

Poród przebiegał prawidłowo, chłopiec przyszedł na świat bez komplikacji. Kiedy szczęśliwy ojciec dziecka przymierzał się do przecięcia pępowiny, nagle został odepchnięty od stołu porodowego. Rodzice usłyszeli zdanie, które zmroziło im krew w żyłach.

- Coś jest z nim nie tak - padło z ust lekarzy.

Dziecko miała całą siną nogę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy kobieta spojrzała na lewą nóżkę swojego synka zrozumiała, że dzieje się coś niepokojącego. Jego ciało było sine z jednej strony. lekarze zgromadzili się wokół noworodka i wspólnymi siłami postawili diagnozę. Chłopiec urodził się z Cutis Marmorata Telangiectatica Congenita czyli niezwykle rzadką wadą naczyniową, medycyna znała do tej pory zaledwie 500 takich przypadków.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Zaskakujące doniesienia Super Expressu. Jarosław Kaczyński wkrótce trafi na stół operacyjny

Lekarze ustalili plan działania i leczenia, a Adam wraz z rodzicami wkrótce opuścił szpital. Dziś chłopiec jest niemal zdrowy, rozwija się prawidłowo. Wie jednak, że ze względu na swoją chorobę, musi dodatkowo uważać.


fot. Imgur.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Media podają porażające informacje. Nowe ognisko wirusa na stadionie w Polsce, na meczu było kilka tysięcy osób
  3. MZ potwierdza, nie dało się uniknąć. Wiemy, kiedy wprowadzą nowe zasady dla wszystkich Polaków, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
  5. Biedronka i Lidl będą rozpaczać. Do Polski właśnie wkroczyła nowa sieć, ceny są śmiesznie niskie
  6. Owczarek niemiecki zapozował z nią do zdjęcia. Skończyło się tragedią, nastolatka będzie żałować do końca życia
  7. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów
  8. Bezlitosna Anna Mucha nie przebiera w słowach. Decyzja mogła być tylko jedna
  9. RMF: Łukasz Szumowski chce odejść z Ministerstwa. Premier miał przekazać mu ważną wiadomość

Źródło: Webniusy

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News