Dziecko bardzo dziwnie szło obok taty w sklepie. Klientka przyjrzała się i zaniemówiła, prawda okazała się porażająca

Dziecko bardzo dziwnie szło obok taty w sklepie. Klientka przyjrzała się i zaniemówiła, prawda okazała się porażająca Źródło: Erika Burch/Facebook

Dziecko poszło z tatą na zakupy do supermarketu. Mała dziewczynka bardzo dziwnie się poruszała, co zwróciło uwagę jednej z klientek. Kobieta zaniemówiła, gdy zrozumiała, co dzieje się na jej oczach. Jej interwencja była natychmiastowa, a sprawa ciągnęła się przez wiele tygodnia.

Sytuacja, która miała miejsce w sklepie Walmart w Cleveland w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, zwróciła uwagę internautów na całym świecie. Erika Burch opisała całą historię w mediach społecznościowych. Nie mogła pogodzić się z tym, co zobaczyła podczas zakupów. Dziecko potrzebowało natychmiastowej pomocy. 

Dziecko było z tatą na zakupach. Ojciec przekroczył granice 

Zdjęcia zamieszczone przez Erikę Burch wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co działo się w sklepie. Opis zdjęcia informował dokładnie o tym, co robił ojciec podczas zakupów. Dziecko szło w bardzo dziwny sposób obok swojego taty. Dziewczynka nie wyglądała na zadowoloną. Widać było, że coś jej sprawia ból. 

"Proszę, zatrzymaj się, to boli… proszę, przestań, obiecuję, że już tego nie zrobię… proszę, puść mnie!" miało mówić dziecko. Erika Burch, słysząc te słowa, przyjrzała się dokładniej. Przerażona kobieta zobaczyła, że ojciec trzyma córkę za włosy i ciągnie ją przy wózku. Erika Burch podeszła do mężczyzny i zwróciła mu uwagę, by przestał zachowywać w się w tak okrutny sposób. Dziecko odczuwało ogromny ból, a on nie robił sobie z tego nic. Zdenerwowany ojciec przekazał Erice, by zajęła się swoimi sprawami i dalej ciągnął dziecko za włosy. Kobieta, widząc, że ojciec nie zamierza przestać krzywdzić dziecka, zrobiła zdjęcia i postanowiła zgłosić sprawę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziecko potrzebowało pomocy? Policja miała zupełnie inne zdanie 

Klientka sklepu zgłosiła sprawę na policję. Niestety, funkcjonariusze przekazali jej, że nie podejmą się sprawy. Ich zdaniem nie było żadnych dowodów na to, że córka była krzywdzona przez ojca, co więcej, nie miała ona żadnych śladów na ciele. Najgorsze słowa, jakie usłyszała Erika, dotyczyły tego, że ojciec ma prawo dyscyplinować swoje dziecko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób

2. Za 2 tygodnie miała brać ślub. Niestety choroba pokrzyżowała plany

Sprawa nabrała rozgłosu, dopiero gdy została opisana w mediach społecznościowych, a internauci zaczęli udostępniać ją dalej. Napisano wiele komentarzy na temat okrutnego zachowani ojca, a sprawa w końcu trafiła do Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który zajął się sprawą. 

uploaded

fot. Erika Burch/Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki to miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacje
  3. Poważne ostrzeżenie jednego z banków w Polsce. Klienci mogą stracić wszystkie oszczędności
  4. Żałoba w Watykanie, nie żyje G. Ratzinger. Ujawniono jego ostatnie chwile, zachowanie braci porusza do łez
  5. W latach 90. miało je każde dziecko. Dzisiaj są warte nawet kilkaset tysięcy złotych
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News