Lekarz zajrzał do kojca z odpadami i zamarł. Nigdy nie widział nic podobnego, ale najbardziej porażające szczegóły miały dopiero wyjść na jaw

Lekarz zajrzał do kojca z odpadami i zamarł. Nigdy nie widział nic podobnego, ale najbardziej porażające szczegóły miały dopiero wyjść na jaw Źródło: pxfuel Creative Commons Zero - CC0

Policja zajrzała do pojemnika i dokonała porażającego odkrycia. W środku pośród śmieci i odpadków leżało zamordowane dziecko. Dziś głośna sprawa wraca. Wznowiony został proces rodziców niepełnosprawnej pięciolatki, Elizy. Dziecko odeszło w tragicznych okolicznościach.

Lekarz odkrył w kojcu pośród śmieci odkrył zwłoki niepełnosprawnej pięciolatki. Morderstwa dopuścili się rodzice dziewczynki Damian Cz. oraz Karolina G., którzy dopuścili się zagłodzenia i zaniedbań. Eliza w momencie śmierci miała całkowity zanik tkanki mięśniowej i podskórnej, była także skrajnie odwodniona. 

Dziecko zmarło w mieszkaniu

- W chwili zgonu dziewczynka była odwodniona, miała zanik tkanki podskórnej, a także mięśniowej. Dodatkowo dziecko w ogóle nie opuszczało mieszkania, nie podawano mu też leków - przekazał prokurator Paweł Nikiel z Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Północ, cytowany przez "Gazetę Wyborczą".

Eliza, która cierpiała na dziecięce porażenie mózgowe, zmarła w październiku w 2017 roku w Bielsku-Białej. Lekarz, który oglądał dziewczynkę, był przerażony stanem mieszkania. Dziecko przetrzymywane było w kojcu razem ze śmieciami. Drugie dziecko leżące obok przykryte było niedopałkami. O tym, co dzieje się w domu tych skrajnie nieodpowiedzialnych rodziców, nikt nie wiedział. 

Damian Cz. oraz Karolina G. nie utrzymywali kontaktu ani z rodziną, ani z sąsiadami. Dziecko umierało na ich oczach przez wiele miesięcy, jednak żadne z nich nie zrobiło nic, by pomóc małej Elizie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziecko zaniedbane przez rodziców nie żyje. Para stanęła przed sądem 

Dziecko miało przeprowadzoną sekcję zwłok, po której wyszło na jaw, co dokładnie spowodowało śmierć. Eliza zmarła na skutek zapalenia płuc, na które cierpiała od wielu miesięcy, choć rodzice jej nie leczyli. Za morderstwo dziecka para została oskarżona o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, a także o znęcanie się nad drugim dzieckiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. W sieci pojawiła się pożegnalna wiadomość

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

25 czerwca rozpoczął się proces pary w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach. Karolina G. nie pojawiła się na sali rozpraw, uczestniczył w niej jedynie ojciec dziecka. Prokurator wystąpił o zwiększenie wyroku dla rodziców, którzy obecnie odsiadują 15-letni wyrok pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. Gwarantował emocje milionom widzów TVN. Niestety, nowotwór okazał się nie do pokonania, zmarł reżyser uwielbianych filmów
  4. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Katastrofalne zniszczenia po ulewach w Polsce
  5. WHO potwierdza wspaniałe wieści. Chodzi o szczepionkę na koronawirusa
  6. Nie żyje uwielbiany gwiazdor disco polo. Niestety, zmagał się z poważną chorobą

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News