Dziecko nie mogło przestać płakać. Kiedy zobaczyła go kotka, wydarzyło się nieoczekiwane, wszystko widać na nagraniu

Dziecko nie mogło przestać płakać. Kiedy zobaczyła go kotka, wydarzyło się nieoczekiwane, wszystko widać na nagraniu Źródło: .

Dziecko strasznie płakało. Gdy tylko zobaczyła je kotka, zrobiła zupełnie nieoczekiwaną rzecz. Nagranie z jej reakcją trafiło do internetu, internauci są zaskoczeni zachowaniem zwierzaka.

Dziecko leżało w pokoju na łóżku, kiedy nagle bardzo się rozpłakało. Gdy usłyszała to kotka, zareagowała w zupełnie nieoczekiwany sposób. Nagranie z nietypowym zachowaniem zwierzaka trafiło do internetu i z miejsca stało się hitem sieci. Internauci są zaskoczeni tym, co zrobiła kotka.

Dziecko głośno płakało, zaalarmowana kotka ruszyła w jego kierunku

Nagranie z nietypową reakcją kotki zostało opublikowane w sieci. Internauci są zupełnie zaskoczeni jej zachowaniem w stosunku do rozpaczliwie płaczącego niemowlaka. Na filmie widać, jak dziecko leży samo na dużym łóżku, a w pewnym momencie zaczyna bardzo płakać. Zaalarmowany niepokojącymi odgłosami zwierzak nagle wyrywa się z rąk trzymającej go wcześniej starszej dziewczynki i szybko biegnie w kierunku bobasa. Przez chwilę trudno przewidzieć, jakie ma zamiary wobec krzyczącego dziecka.

Niezwykłe zachowanie kotki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kotka szybko wskakuje na łóżko i podbiega do maluszka. Zaczyna go wąchać, a później zwija się w kłębek i układa się przy jego główce. Początkowo niemowlak jest tak bardzo zainteresowany obecnością zwierzęcia, że przestaje płakać, jednak po chwili wraca do rozpaczliwego lamentowania. Wtedy kot układa się w taki sposób, by jego głowa znajdowała się tuż przy twarzy bobasa i zaczyna przytulać się do niego oraz cicho pomrukiwać.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Kotka nie reaguje nawet, kiedy zdenerwowane dziecko szarpie ją za ogon i sierść. Zachowując spokój, stara się uspokoić malucha, by przestał krzyczeć. Po chwili niemowlak zupełnie zapomina o tym, że coś mu się nie podobało. Razem ze zwierzakiem leżą na łóżku w zupełnym spokoju, a rodzice  mogą odetchnąć z ulgą. Taka kocia opiekunka to dla nich prawdziwy skarb, a nagranie z jej wyjątkowym zachowaniem podbija serca internautów na całym świecie.


YouTube / ***FunnyBabies&CutePets ***

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć 
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: viralowe

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News