Dziecko w pokoju
youtube.com kristinnc2002
Monika Majko - 24 Listopada 2020

Matka weszła do pokoju córeczki sprawdzić, czy śpi. Dziecko nie było samo, natychmiast chwyciła za telefon

Dziecko spało w swoim łóżeczku, mama zdecydowała się zajrzeć do pokoju córki, by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Kiedy zorientowała się, co widzi, natychmiast sięgnęła po telefon. Obok jej córki spał ktoś jeszcze.

Dziecko odbywało w swoim pokoju popołudniową drzemkę. Mam dziewczynki postanowiła zajrzeć do niej i sprawdzić, czy wciąż śpi. Kiedy spojrzała na łóżeczko swojej córki, od razu sięgnęła po telefon i wszystko nagrała.

Dziecko miało towarzysza

Kristin Leigh Rhyneheart to młoda mama z Północnej Karoliny w Stanach Zjednoczonych, która z czułością opiekuje się swoją ukochaną córeczką. Pewnego dnia kobieta ułożyła dziewczynkę do popołudniowej drzemki, po czym wyszła z jej pokoju.

Po jakimś czasie Kristin zorientowała się, że w domu jest wyjątkowo cicho. Gdzieś przepadł ich pupil, pies o imieniu Raven. Kobieta przeszukała całe mieszkanie oraz podwórko, nigdzie jednak nie zauważyła czworonoga.

Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaPacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaCzytaj dalej

W przerwie pomiędzy poszukiwaniami psa, kobieta zajrzała do pokoju córeczki, by sprawdzić czy dziewczynka wciąż śpi. To, co zobaczyła w łóżeczku dziecka, rozczuliło ją niemal do łez.

Córka Kristin swoją popołudniową drzemkę odbywała wraz z czworonożnym przyjacielem. Raven położył się tuż obok dziewczynki, która przykryła go kołdrą i razem zasnęli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Pies zasnął wraz z dzieckiem na łóżeczku

Wzruszona mama natychmiast udokumentowała wspólną drzemkę córki i jej ulubieńca, a poruszające nagranie opublikowała na YouTubie. Do tej pory obejrzało je już ponad 6 milionów użytkowników sieci.

- Ten moment, kiedy nie możesz znaleźć swojego psa i szukasz go nawet na podwórku, tylko po to, by wrócić do domu i zorientować się, że wkradł się do łóżka i śpi z twoim dzieckiem - napisała kobieta w opisie nagrania.

Dzisiaj grzeje:

  1. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. "Będziemy za nim bardzo tęsknić", pies nie żyje
  2. Teresa Lipowska została wyrzucona z domu przez męża. „Znudziłam mu się”, po niej miał jeszcze 5 żon
  3. Młodsza siostra powiedziała Julii, jaką dostała pracę domową z religii. Kobieta wpadła w szał

Na nagraniu widać, jak kobieta powoli zbliża się do łóżeczka dziewczynki tak, by nie obudzić ani jej, ani czuwającego przy nim psa. Kristin poprawia córce kołdrę, a później z uznaniem drapie za uchem swojego czworonożnego przyjaciela.

Raven został adoptowany 10 lat temu, a Kristin i reszta jej bliskich traktuje go jak pełnoprawnego członka rodziny. To był dla kobiety wyjątkowo wzruszający moment.

- Ludzie mówią, że za pieniądze nie kupisz szczęścia. To prawda, za adopcję się nie płaci. 10 lat temu uratowaliśmy tego psa. Daliśmy mu dom, lecz on dał nam o wiele więcej - powiedziała o czworonogu dumna właścicielka.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Mężczyzna złamał zasady izolacji. Umarł w pobliskim sklepie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Zetrzyj buraki i dodaj do mikstury z sekretnego przepisu dziadka. Po 7 dniach zauważysz niesamowite efekty
  7. Ulga wyniesie całe 1,67 zł. Zawrotna suma już została uchwalona przez Radę Miasta
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News