Dziecko, dramatyczne poszukiwania
unsplash.com Sandy Millar
Weronika Wasiak - 23 Lipca 2020

Szukali 2-letniego chłopca, kiedy dokonali odbierającego mowę odkrycia. Nigdy nie widzieli tak drastycznych rzeczy

Gdy zaginęło 2-letnie dziecko natychmiast wszczęto poszukiwania. Dzień i noc przeczesywano okolicę, aż w końcu natrafiono na coś, czego funkcjonariusze nie widzieli nigdy wcześniej. Dramatyczne odkrycie przyprawia o dreszcze.

Malutkie dziecko na chwilę oddaliło się od mamy, gdy ta była na targowisku i przepadło bez śladu. Kobieta tłumaczyła, że chłopcu zdarzało się bawić z dala od niej, ale za każdym razem wracał. Tym razem było inaczej, dlatego już chwilę po zniknięciu malca funkcjonariusze podjęli się poszukiwań. Nikt nie przypuszczał, że przyniosą one tak dramatyczny finał.

Wiadomości o okrutnej śmierciDo końca walczyli o jego życie. Niestety, poznaliśmy właśnie szczegóły okrutnej śmierciCzytaj dalej

Dziecko przepadło bez śladu. Nagle służby dokonały makabrycznego odkrycia

Do zniknięcia chłopca doszło 30 czerwca br. Kobieta, która wówczas była na targowisku w południowym Meksyku,m w pewnej chwili dostrzegła, że nigdzie nie ma jej 2,5-letniego syna. O sprawie zawiadomiła policję, która w pierwszej kolejności przejrzała zapis z monitoringu. Kamery uchwyciły 13-letnią dziewczynkę, która najpierw podchodzi do chłopca, a później oddala się razem z nim w nieznanym kierunku. Nie zwlekając ani chwili wszczęto poszukiwania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PieniądzeMasz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądzeCzytaj dalej

Przełom nastąpił dopiero 20 lipca, ale nie taki, jakiego oczekiwano. Funkcjonariusze weszli we wtorek do jednego z domów w turystycznym mieście San Cristobal de las Casas. Tam dokonali porażającego odkrycia - znaleziono 23 maltretowanych dzieci. Najmłodsze miało 3 miesiące, a najstarsze 15 lat. Ustalono, że nieletni zostali porwani i wykorzystywani do handlu upominkami na ulicach. To jednak nie koniec wstrząsających doniesień.

Polsat News podaje, że dzieci, które nie przynosiły porywaczom zysku (ustalona była minimalna kwota) miały zakaz jedzenia oraz spania w domu. Z kolei te, które dziennie "wyrabiały normę", mogły spać... na betonie na łóżkach tektury. Ponadto, wobec dzieci stosowano przemoc fizyczną. W związku ze sprawą zatrzymane zostały trzy kobiety, którym postawiono zarzuty o handel ludźmi i pracę przymusową.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło

2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać

3. Specjaliści nie mają wątpliwości, że koronawirus znowu uderzy. Podali datę

Niestety, wśród 23 dzieci nie było zaginionego z końcem czerwca chłopca. Śledczy nie ustępują jednak w poszukiwaniach. Pojawiła się również wstępna teoria, według której kobiety mogły wykorzystywać nieletnich również do uprowadzania innych dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)
  3. Znalazła w kuchni Beaty Kozidrak sekretne schowki. Gdy zobaczyła do środka, nie mogła uwierzyć, od razu obiecała, że nie powie córce
  4. Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia
  5. Sprawa właśnie wyszła na jaw. Odebrano pieniądze dla emerytów
  6. Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń
  7. TVP nagle przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje Dariusz Olszówka

Dziecko wyrosło na wielkiego człowiekaPoznajecie małego szkraba ze zdjęcia? Polacy go kochają i uwielbiająCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News